Nobilis Tilia Šalvěj muškátová 5 ml

Nobilis Tilia Šalvěj muškátová 5 ml

Šalvěj muškátová pomáhá ženám během těhotenství a při porodu, ale také při bolestivé menstruaci. Působí antispazmaticky, zároveň eliminuje zánětlivé stavy.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Éterický olej Šalvěj muškátová Nobilis Tilia pomáhá především ženám během těhotenství a při porodu, ale také při bolestivé menstruaci a v období menopauzy. Šalvěj působí antispazmaticky, zlepšuje prokrvení hladkého svalstva a zároveň eliminuje zánětlivé stavy močových cest.

Příjemná sladká bylinná až ovocná vůně uvolňuje nervozitu a napětí, harmonizuje a posiluje mysl při nadměrné psychické zátěži. Pomáhá při vytrvalých bolestech hlavy a migrénách, mírní nevolnost i zažívací problémy s touto bolestí spojené. Šalvěj je skvělým pomocníkem obzvláště pro ženy, ulevuje od menstruačních bolestí ale i problémů spojeným s menopauzou, pomáhá během těhotenství i při samotném porodu.

Harmonie nejen pro ženy

Éterický olej ze šalvěje muškátové je esencí, kterou ocení zejména ženy. Šalvěj muškátová je určená na široké spektrum ženských obtíží a pomáhá při hormonální nerovnováze. Působí při bolestivé menstruaci, zmírňuje nepříjemný tlak a křeče v břiše a celkově zlepšuje prokrvení hladkého svalstva. Díky tomu bude průběh vaší menstruace klidný a bezbolestný. 

Pomoc v těhotenství

Šalvěj muškátová se uplatňuje v každém období ženy, kdy dochází k hormonálním změnám. Postará se o klidný průběh těhotenství a pomůže tělu vyrovnat se se všemi změnami. Působí spazmolyticky, uvolňuje stahy hladkého svalstva, a tím i pomáhá uvolnit se a zmírnit případné bolesti. Šalvěj je vhodný i během samotného porodu a lze ji využít také v období menopauzy.  

 

Zklidnění pro tělo i mysl

Šalvěj má zároveň přirozené sedativní a zklidňující účinky, prohlubuje odpočinek a je vhodným doplňkem k relaxaci. Při použití k inhalaci ale zároveň dokáže mít po delší době rovněž stimulační efekt na všechny vaše smysly a probudit vaši psychiku. Pomáhá od bolesti a je vhodným doplňkem při migrénách. Harmonizuje vaši psychiku, působí proti psychické tenzi a pomáhá při trémě či nervozitě. 

Kouzlo aromaterapie

Čisté éterické oleje Nobilis Tilia mají komplexní účinky, a to jak na vaše tělo, tak mysl. Díky aromaterapii můžete ovlivnit celou řadu pochodů ve vašem těle a uplatní se i jako esence první pomoci. Esenciální oleje Nobilis Tilia se vyznačují vysokou kvalitou a jejich použití je opravdu široké. Můžete si je vychutnat jak v aromalampě či k inhalaci, tak jako součást kosmetiky pro posílení jejích účinků. 

Použití: Pár kapek oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru.

Tip: Pár kapek éterického oleje můžete přidat do čistého rostlinného oleje či krému a vytvořit si tak vlastní jedinečnou vůni. Éterický olej neaplikujte na pokožku nezředěný!

Upozornění: Éterický olej není vhodný pro těhotné ženy. Olej neaplikujte na pokožku nezředěný.

Detailní složení a vlastnosti

INCI: Salvia Sclarea Oil

Možné alergeny: Salvia Sclarea Oil

Aromaterapeutické účinky: astma, celulitida, mastná pleť, nachlazení a viróza, nespavost a nervozita, problematická pleť a akné, snížení krevního tlaku, stres a úzkost

Konzistence: olejová

Obal: skleněný

Složení: vhodné pro vegany

Výrobce: Nobilis Tilia, s.r.o, Vlčí Hora 147, 407 46 Krásná Lípa Česká republika, www.nobilis-tilia-kosmetika.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?

Tea tree 10 ml

100% čistý Tea Tree olej pochází z Austrálie, kde je uznáván jako přírodní antiseptikum. Garantovaný obsah Terpinenu-4-ol v tomto výrobku je vyšší než 38 % a má výrazné antiseptické účinky.

Tea tree 10 ml

Přírodní rostlinná silice se silnými antiseptickými účinky dezinfikuje drobné ranky a poranění, pomáhá při štípnutí hmyzem a oparech. Urychluje hojení a pročišťuje vzduch.