Nobilis Tilia Šalvěj muškátová 5 ml

Nobilis Tilia Šalvěj muškátová 5 ml

  • Bez DPH 119 Kč

Éterický olej Šalvěj muškátová Nobilis Tilia pomáhá především ženám během těhotenství a při porodu, ale také při bolestivé menstruaci a v období menopauzy. Šalvěj působí antispazmaticky, zlepšuje prokrvení hladkého svalstva a zároveň eliminuje zánětlivé stavy močových cest.

Příjemná sladká bylinná až ovocná vůně uvolňuje nervozitu a napětí, harmonizuje a posiluje mysl při nadměrné psychické zátěži. Pomáhá při vytrvalých bolestech hlavy a migrénách, mírní nevolnost i zažívací problémy s touto bolestí spojené. Šalvěj je skvělým pomocníkem obzvláště pro ženy, ulevuje od menstruačních bolestí ale i problémů spojeným s menopauzou, pomáhá během těhotenství i při samotném porodu.

Použití: Pár kapek oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru.

Tip: Pár kapek éterického oleje můžete přidat do čistého rostlinného oleje či krému a vytvořit si tak vlastní jedinečnou vůni. Éterický olej neaplikujte na pokožku nezředěný!

Upozornění: Éterický olej není vhodný pro těhotné ženy a děti do 3 let věku. Nepoužívejte ho na pokožku nezředěný.

Pravdivé složení a vlastnosti

INCI: Salvia Sclarea Oil

Možné alergeny: Salvia Sclarea Oil

Aromaterapeutické účinky: astma, celulitida, mastná pleť, nachlazení a viróza, nespavost a nervozita, problematická pleť a akné, snížení krevního tlaku, stres a úzkost

Konzistence: olejová

Obal: skleněný

Výrobce: Nobilis Tilia, s.r.o, Vlčí Hora 147, 407 46 Krásná Lípa Česká republika, www.nobilis-tilia-kosmetika.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?

Tea tree 10 ml

100% čistý Tea Tree olej pochází z Austrálie, kde je uznáván jako přírodní antiseptikum. Garantovaný obsah Terpinenu-4-ol v tomto výrobku je vyšší než 38 % a má výrazné antiseptické účinky.

Tea tree 10 ml

Přírodní rostlinná silice se silnými antiseptickými účinky dezinfikuje drobné ranky a poranění, pomáhá při štípnutí hmyzem a oparech. Urychluje hojení a pročišťuje vzduch.