Urtekram Šampon henna červená 250 ml

Urtekram Šampon henna červená 250 ml

Pro vlasy barvené červenou hennou. Šampón s obsahem barvy henna udržuje ochranou výživnou vrstvu kolem vlasu vytvořenou aplikací henna barvy. Tento obal chrání vlasy proti vnějším nepříznivým vlivům a zabraňuje jejich dvojení a lámání. Henna dodává výživu i kořenům vlasů, poškozeným vlasům pomáhá vrátit pružnost a přirozenou krásu a zdraví. Dodává vlasům lesk, hladkost a sílu. Henna se používá i p

Pro vlasy barvené červenou hennou. Šampón s obsahem barvy henna udržuje ochranou výživnou vrstvu kolem vlasu vytvořenou aplikací henna barvy. Tento obal chrání vlasy proti vnějším nepříznivým vlivům a zabraňuje jejich dvojení a lámání. Henna dodává výživu i kořenům vlasů, poškozeným vlasům pomáhá vrátit pružnost a přirozenou krásu a zdraví. Dodává vlasům lesk, hladkost a sílu. Henna se používá i proti padání vlasů a tvorbě lupů. Šampón pomáhá udržet barvu svěží, živou a lesklou.

certifikáty: ECOCERT, LEAPING BUNNY
vhodné pro: péči o vlasy
konzistence: gelová
barva: červená
balení: plastový obal

INCI: aqua, hectorite, aloe barbadensis gel*, cocamidopropyl betaine, glycerin, coco-glucoside, sodium cocoyl glutamate, levulinic acid, lawsonia inermis extract*, xanthan gum, p-anisic acid, citric acid, sodium citrate, cupressus sempervirens oil*, citrus aurantium bergamia oil*, citrus aurantium amara oil* (aroma*), limonene**, linaool**
*produkty ekologického zemědělství
**přírodní esenciální oleje

země původu značky: Dánsko
charakteristika značky: Společnost Urtekram byla založena roku 1972 a dnes sídlí v Mariageru v severním Jutsku, v jedné z nejkrásnějších částí Dánska. Během 30 let se řada produktů Urtekram rozrostla a nyní obsahuje velmi širokou paletu čistě přírodních produktů. Společnost nepřipouští používání pesticidů, síry nebo ropy, protože to by negativně ovlivnilo kvalitu výrobku, Vaše zdraví a přírodu. Všechny produkty jsou vyráběny ze surovin 100% rostlinného původu. Produkty jsou vyráběny v moderních prostorách při použití ekolgicky nezávadných výrobních metod. V Urtekramu produkty nejsou v žádné fázi procesu výroby testovány na zvířatech. V současné době je Urtekram hlavní dánský výrobce přírodní tělové kosmetiky.

kontakt na výrobce:
Urtekram International A/S
Klostermarken 20
9550 Mariager
Danmark

webové strány značky:
www.urtekram-kosmetika.cz

Upozornění: Popisek může obsahovat chyby, například ve složení. Pokud jste našli v popisku chybu, kontaktujte nás prosím jednou z následujících možností - kontakt.

Typy vlasů: barvené vlasy, jemné vlasy, normální vlasy, poškozené vlasy, vlasy s lupy, vypadávající vlasy

Výrobce: Urtekram International A/S, Klostermarken 20, 9550 Mariager Dánsko, www.urtekram-kosmetika.cz

Vlastnosti

Nenašli jste to pravé? Co tohle?