Kiss My Face Corp. Šampon a kondicioner dětský, pomeranč 236 ml

Kiss My Face Corp. Šampon a kondicioner dětský, pomeranč 236 ml

  • Bez DPH 226 Kč

Jemný a účinný dětský šampon a kondicionér v jednom šetrně myje dětské vlásky a zároveň je vyživuje a usnadňuje rozčesávání. Je založen na rostlinné mycí bázi s kokosovými tenzidy.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Jemný a účinný dětský šampon a kondicionér v jednom od firmy Kiss My Face šetrně myje dětské vlásky a zároveň je vyživuje a usnadňuje jejich rozčesávání. Ušetříte tak zbytečné nanášení dalšího přípravku a následné oplachování, které malé děti často nemají rády.

Šampon neobsahuje SLS, parabeny, ani chemická barviva, či parfemaci. Je založen čistě na rostlinné mycí bázi s kokosovými tenzidy, a díky tomu nedráždí ani tu nejcitlivější dětskou pokožku. Šťavnatou ovocnou vůni mu dodává esenciální olej z pomeranče.

Šťáva z Aloe vera vlásky hydratuje, uhlazuje a usnadňuje také jejich rozčesávání. Spolu s extraktem ze zeleného čaje, šalvěje lékařské a heřmánku pravého pokožku hlavy jemně dezinfikují, uklidňují, působí protizánětlivě a předcházejí vzniku lupů a nepříjemným pocitům svědění a pálení.

Dále obsažený pšeničný protein má posilující účinky a přirozeně zpevňuje jemné a tenké dětské vlásky. Zároveň zaceluje narušenou vlasovou strukturu a předchází tak častému zacuchávání a také zvýšenému třepení vlasových konečků.

Použití: Naneste na vlhké vlasy, rozmasírujte a poté opláchněte teplou vodou.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?