Purity Vision Šampon bio 200 ml

Purity Vision Šampon bio 200 ml

  • Značka: Purity Vision
  • Balení: 200 ml
  • Info:Zboží je trvale vyřazeno.

Speciální receptura tradiční indické kosmetiky. Šampon, růstové tonikum a extra výživná dávka bylin v jednom. Speciální bioaktivní složení aktivně podporuje růst vlasů a regeneraci vlasových kořínků. Prastará receptura obsahuje osvědčené ajurvédské byliny (shikakai, reetha, amla či neemový olej) pro pevné a husté vlasy. Shikakai má jedinečnou vlastnost - i když vlasy čistí, nezbavuje je přirozenéh

Speciální receptura tradiční indické kosmetiky. Šampon, růstové tonikum a extra výživná dávka bylin v jednom. Speciální bioaktivní složení aktivně podporuje růst vlasů a regeneraci vlasových kořínků. Prastará receptura obsahuje osvědčené ajurvédské byliny (shikakai, reetha, amla či neemový olej) pro pevné a husté vlasy. Shikakai má jedinečnou vlastnost - i když vlasy čistí, nezbavuje je přirozeného ochranného lipidového pláště kolem každého vlasu a navíc působí i jako přirozený kondicionér. Reetha (oblíbené mýdlové ořechy) se výborně hodí i pro péči o vlasy díky svým ochranným a jemně čisticím účinkům. Přispívá k přirozenému lesku vlasů a spolupůsobí proti tvorbě lupů. Amla představuje bohatý zdroj vitamínů a výživných látek pro vlasy a urychluje tak jejich regeneraci. Neemový olej má výborné desinfekční a ochranné působení, napomáhá omezovat tvorbu lupů. Bio regenerační šampon je navíc obohacen o pečující rýžový olej, vyživující pšeničný protein a mandlový extrakt. Bio šampon je vhodný i k častému mytí vlasů.

certifikáty: BDIH
vhodné pro: boj s vypadáváním vlasů
konzistence: tekutá
barva: světle žlutá
balení: plastový obal

použití: Vetřete do vlhkých vlasů, napěňte a důkladně opláchněte vodou.
složení: aqua, acacia concinna*, lauryl glucoside, coco glucoside, sapindus mukorossi, vegetable glycerin, sodium citrate, emblica officinalis*, glyceryl oleate, parfum**, rice bran oil, hydrolysed wheat protein, hydrolised sweet almond protein, melia azadirachta oil, xanthan gum, sodium benzoate, potassium sorbate
*z ekologického zemědělství
**z přírodních esenciálních olejů

země původu značky: Indie
charakteristika značky: Značka Purity Vision spojuje nejnovější vědecké poznatky spolu s tradičními a časem prověřenými postupy. Purity Vision přináší moderní výrobky uspokojující dnešní potřeby i trendy. Jejím cílem je dosáhnout nejvyšší možné kvality a zároveň přátelské ceny, aby o své zdraví a krásu mohl dbát opravdu každý. Podporuje sociální projekty v rozvojových zemích, po celém světě sleduje trendy ve výživě a v péči o lidské zdraví. Hledá v nejmodernějších laboratořích a inspiruje se moudrostí prastarých kultur - to nejlepší a nejúčinnější Vám pak přináší pod značkou Purity Vision. Výrobky jsou pokud možno certifikovány v BIO kvalitě a dají se využít mnoha způsoby. Respektují ekologické hledisko jak při výrobě, tak při přepravě a prodeji. Cílem společnosti je, aby představovala hodnoty, ve které lidé věří - kvalitu, spolehlivost, šetrnost a naději pro zemi a lidstvo.

kontakt na dodavatele:
Natures Care CZ s.r.o.
Hlavní 15
768 04, Střílky
Česká republika
www.purityvision.cz

Upozornění: Popisek může obsahovat chyby, například ve složení. Pokud jste našli v popisku chybu, kontaktujte nás prosím jednou z následujících možností - kontakt.

Vlastnosti

Typy vlasů: jemné vlasy, mastné vlasy, normální vlasy, poškozené vlasy, suché vlasy, vlasy s lupy

Výrobce: Natures Care CZ s.r.o., Hlavní 15, 768 04 Střílky Česká republika, www.purityvision.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?

Šampon rasul 250 ml

Posilující šampon Rasul pečuje o všechny typy vlasů, obzvlášť o mastné a jemné, díky vysokému podílu marockého jílu a zklidňujícího Aloe vera. Kombinace účinných látek aktivně zklidňuje vlasovou pokožku.