Ecover Šampon 250 ml

Ecover Šampon 250 ml

  • Značka: Ecover
  • Balení: 250 ml
  • Info:Zboží je trvale vyřazeno.

Šampon s jemnou rostlinnou vůní a obsahem aloe vera. Je vhodný pro každodenní použití, pH je 5–6. certifikáty: vhodné pro: pro normální vlasykonzistence: tekutábarva: čirábalení: plastový obalpoužití: Aplikujte na namočené vlasy, vmasírujte a pak opláchněte. Skladujte mimo dosah dětí.složení: Aqua, Sodium Lauryl Sulphate, Caprylyl/Capryl Glucoside, Lauryl Polyglucose, Sodium Lauroyl Oat Aminoacids

Šampon s jemnou rostlinnou vůní a obsahem aloe vera. Je vhodný pro každodenní použití, pH je 5–6.

certifikáty:
vhodné pro: pro normální vlasy
konzistence: tekutá
barva: čirá
balení: plastový obal

použití: Aplikujte na namočené vlasy, vmasírujte a pak opláchněte. Skladujte mimo dosah dětí.
složení: Aqua, Sodium Lauryl Sulphate, Caprylyl/Capryl Glucoside, Lauryl Polyglucose, Sodium Lauroyl Oat Aminoacids, Glyceryl Oleate, Coco-Glucosoide, Sodium Chloride, Sodium Benzoate, Hydrolyzed Wheat Protein, Lauryl Glucoside, Stearyl Citrate, Hydroxypropyl Guar Hydroxypropyl trimonium Chloride, Citric Acid, Parfum, Citronellol

země původu značky: Belgie
charakteristika značky: Firma Ecover, založená roku 1978 v Belgii, je dnes světovým pojmem. Přírodní výrobky Ecover jsou výjimečné svými protialergickými vlastnostmi, snadnou biologickou rozložitelností a velmi nízkou toxicitou vůči životnímu prostředí. Ekologické čisticí, mycí a prací prostředky Ecover jsou vyrobené na rostlinné a minerální bázi, jsou vhodné pro citlivou pokožku, neobsahují složky pocházející z ropy a mají minimální vliv na vodní život. Ecover figuruje vzhledem ke svému přínosu k ochraně životního prostředí na čestné listině 500 vybraných firem OSN. Žádné výrobky značky Ecover nejsou testované na zvířatech.

kontakt na výrobce:
Ecover Belgium
Steenovenstraat 1A
2390 Malle
Belgium
www.ecover.com


Upozornění: Popisek může obsahovat chyby, například ve složení. Pokud jste našli v popisku chybu, kontaktujte nás prosím jednou z následujících možností - kontakt.

Vlastnosti

Typy vlasů: normální vlasy

Výrobce: Ecover Belgium, Steenovenstraat 1A, 2390 Malle Belgie, www.ecover.com

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?

Šampon rasul 250 ml

Posilující šampon Rasul pečuje o všechny typy vlasů, obzvlášť o mastné a jemné, díky vysokému podílu marockého jílu a zklidňujícího Aloe vera. Kombinace účinných látek aktivně zklidňuje vlasovou pokožku.