Prohlédněte si vaše seznamy přání

Dado Sens Šampon, ExtroDerm 200 ml

Dado Sens Šampon, ExtroDerm 200 ml

Šampon určený pro extrémně suchou, citlivou a šupinatou pokožku hlavy. Šetrně čistí a zklidňuje svědění hlavy. Je ideální pro jemnou pokožku hlavy miminek a malých dětí.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Šampon EXTRODERM Dado Sens je vhodný pro péči o extrémně suchou, citlivou, nebo šupinkovatou pokožku hlavy. Šampon velmi jemně čistí, pokožku zklidňuje a pomáhá mírnit svědění. Velmi jemné složení s obsahem pšeničných proteinů nedráždí, posiluje vlasy a dodává jim lesk a vitalitu.

Velmi jemné složení šamponu pro suchou pokožku je navíc doplněno o sůl z mrtvého moře, která pleť zklidňuje a napomáhá její hydrataci. Díky obsahu panthenolu šampon pokožku nevysušuje, předchází jejímu podráždění, a také ji zklidňuje. Je vhodný pro každodenní použití. Šampon je možné používat i k péči o pokožku postiženou lupénkou, nebo atopickým ekzémem a je vhodný i pro malé děti.

Bez obsahu vonných, barvicích a konzervačních látek, parafinů, silikonů, PEG a výtažků živočišného původu.

Německá značka Dado Sens se zaměřuje na různé typy pleti se speciálními potřebami. Produkty obsahují termální vodu získanou z pramene v Černém lese/Schwarzwaldu bohatou na minerály. Značka je držitelem certifikátů ECO CONTROL CSE.

Použití: Jemně vmasírujte do mokrých vlasů, nechte krátce působit a poté opláchněte vlažnou vodou.

Typy vlasů: suché vlasy

Výrobce: DADO-Cosmed GmbH, Lindenstraße 15 , 75365, Calw, Německo , tel: +49 7051 59093

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni: Přihlásit se

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?