I+M Naturkosmetik Šampon Freistil 250 ml

I+M Naturkosmetik Šampon Freistil 250 ml

Jemný šampon Freistil je díky složení bez přidané parfemace mimořádně vhodný pro citlivou vlasovou pokožku náchylnou k podráždění. Výživné složení pečuje o vlas i vlasový kořínek, dodává zdravý lesk a pružnost.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Vlasový šampon I+M Freistil bez přidané parfemace šetrně pečuje o jemnou citlivou vlasovou pokožku náchylnou a alergiím a podráždění. Obsažené oleje a zklidňující výtažky pokožku i samotný vlas vyživují, posilují a chrání před nepříznivými vlivy.

Díky nulovému obsahu parfemace a esenciálních olejů je šampon velice jemný a proto vhodný pro citlivou pokožku náchylnou k podráždění, vyrážkám a alergiím. O zklidnění svědivé pokožky se postarají výtažky z Aloe vera, které mají výborné regenerační a posilující účinky. Aloe tak spolehlivě ochrání pokožku před opětovným podrážděním.

Šampon je velice jemný vůči vlasové pokožce díky obsahu přírodních cukerných tenzidů. Ty důkladně odstraní nečistoty a zároveň zbytečně nedráždí a nevysušují vlasovou pokožku. Šampon I+M Freistil je mimořádně vhodný pro citlivou pokožku náchylnou k přesušení a vyrážkám.

Použití: Malé množství šamponu vmasírujte do vlhkých vlasů, napěňte a vydatně opláchněte čistou vodou. Šampon je vhodný pro každodenní použití.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?

Šampon rasul 250 ml

Posilující šampon Rasul pečuje o všechny typy vlasů, obzvlášť o mastné a jemné, díky vysokému podílu marockého jílu a zklidňujícího Aloe vera. Kombinace účinných látek aktivně zklidňuje vlasovou pokožku.