Henné Color Šampon henna Černá 250 ml

Henné Color Šampon henna Černá 250 ml

  • Značka: Henné Color
  • Balení: 250 ml
  • Info:Zboží je trvale vyřazeno.

Šampon Černá jemně tónuje vlasy a zároveň pečuje o vlasy obarvené hennou. Výtažky z henny a dalších bylinek o vlasy pečují, posilují je a regenerují.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Šampon Henné Color Černá jemně tónuje vlasy a zároveň pečuje o vlasy obarvené hennou. Výtažky z henny a dalších bylinek o vlasy pečují, posilují je, regenerují a chrání před opětovným poškozením, ať při pravidelném fénování, barvení či dlouhodobém pobytu na slunci.

Šampon Henné Color posiluje a pečuje o jemné vlasy díky výtažkům z henny a levandulovému oleji. Henna je bohatá na množství vitamínů a minerálů, které oslabený vlas posilují a vyživují do hloubky. Navrací mu jeho pružnost a zdravý lesk. Kromě toho, henna je výborným pomocníkem v boji proti lupům, zklidňuje podrážděnou pokožku hlavy a pozitivně působí při alergických reakcích.

Výtažky z listů vlašského ořechu přirozenou cestou tónují odstín vlasů a zároveň podporují delší výdrž barvy. Posilující šampon šetrně zbaví vlasy i vlasovou pokožku nečistot a současně dodá potřebnou výživu, péči a prodlouží barvu henny.

Použití: Malé množství šamponu naneste do vlhkých vlasů, jemnou masáží napěňte a opláchněte čistou vodou. Tento postup opakujte, při druhém mytí nechte šampon chvíli působit a až poté smyjte.

Tip: Vitalizující šampon pečuje o vlasy barvené hennou i o nebarvené vlasy.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

* / Aneta 10. 5. 2013 13:33

Netušila jsem, že i u vás můžu pořídit výrobek, který obsahuje parabeny, byla jsem zvyklá ve vašem obchodě složení neřešit a plně důvěřovat vašemu výběru, budu muset být příště opatrnější!

Re: * / Štěpánka 13. 5. 2013 16:54

Dobrý den, ráda bych se vyjádřila k Vašemu komentáři na našem webu. :-) Jako společnost si zakládáme na tom, že jsme transparentní a při výběru sortimentu zohledňujeme kromě složení také funkčnost kosmetiky a poptávku našich zákazníků. Pokud jde o téma přírodní kosmetiky, téměř každá značka má své výhody a nevýhody a v podstatě, pokud bychom chtěli jít do detailu, můžeme téměř v každém složení najít něco, co nám může vadit. Pro nás je rozhodující, že výrobky, které nejsou zcela čistě přírodní, netvoří základ našeho sortimentu, ale pouze doplňkovou část, kterou máme právě na základě poptávky našich zákazníků - a v případě, že chcete něco, co splňuje přísná kritérie z hlediska přírodnosti a biokvality, stačí se snadno zorientovat dle certifikátů, složení či si nechat poradit od naší obsluhy, která je na toto plně kvalifikovaná a vždy ochotná Vám vše vysvětlit. :-) Upřímně Vám mohu z vlastní zkušenosti říct, že zdaleka ne všichni naši zákazníci trvají na 100% čistém přírodním složení, pokud vidí, že kosmetický produkt je skutečně funkční a vyhovuje jim. Navíc některé produkty není dost dobře možné vyrobit bez přísad, protože by pak nebyl stabilní - což je případ např. Pure Fiji, která používá za studena lisované oleje z kokosu a dilo do svých krémů, ale bez emulgátorů by takový krém nikdy nedržel pohromadě. Vaše zákaznická ostražitost a bystrost je skvělá, protože je vidět, že se skutečně zajímáte o to, co kupujete. Takového přístupu si moc vážíme a rádi Vám s výběrem čehokoli poradíme. Stačí jen říct, co upřednostňujete, pokud jde o obsah produktu. Někteří lidé hledají třeba méně certifikovanou a cenově dostupnější kosmetiku, která je přírodní, ale není "bio", protože se s touto tématikou teprve seznamují. Snažíme se otevřít cestu k přírodní kosmetice i lidem, kteří ji považují za předraženou nebo příliš alternativní - snažíme se jim ukázat, že to tak není. Pokud budete mít jakékoli další přání, otázky či připomínky, neváhejte nás kontaktovat.

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?

Šampon rasul 250 ml

Posilující šampon Rasul pečuje o všechny typy vlasů, obzvlášť o mastné a jemné, díky vysokému podílu marockého jílu a zklidňujícího Aloe vera. Kombinace účinných látek aktivně zklidňuje vlasovou pokožku.