I+M Naturkosmetik Šampon Lesk citronu 250 ml

I+M Naturkosmetik Šampon Lesk citronu 250 ml

Šampon pro lesk normálních a suchých vlasů navrací vlasům pružnost a zdravý pěstěný vzhled díky obsaženým olejům a rostlinným výtažkům. Šampon o vlasy nejen že pečuje, ale také jim dodá svěží citrusovou vůni.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Šampon I+M Lesk citronu posiluje normální a suché vlasy díky obsahu výživných olejů a pečujících výtažků. Oleje o vlasy i samotnou vlasovou pokožku pečují, zatímco jemné rostlinné tenzidy odstraňují nečistoty, aniž by vlas zbytečně vysušovaly či poškozovaly.

Základ šamponu tvoří cukerné tenzidy, které při kontaktu s vodou vytvoří jemnou krémovou pěnu. Ta si účinně poradí s nečistotami, prachem i přebytečným kožním mazem, které šetrně odstraní, aniž by došlo k poškození či dokonce přesušení vlasů. Naopak, šampon o vlasy pečuje díky sójovému oleji, který je chrání před nadměrným vysušováním, zatímco vitamin E a výtažek z heřmánku vlasovou pokožku zklidňují a posilují.

zdravý lesk vlasů se postará karnaubský vosk, který současně posiluje vlasový kořínek a činí ho odolnějším vůči nepříznivým vnějším vlivům. Šampon Lesk citronu nejen že pečuje o mdlé vlasy bez života a dodává jim lesk, ale také je báječně provoní díky obsahu esenciálních olejů z citrusových plodů.

Použití: Malé množství šamponu naneste do vlhkých vlasů, jemnou masáží napěňte a opláchněte čistou vodou. Tento postup opakujte, při druhém mytí nechte šampon chvíli působit a až poté smyjte.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?

Šampon rasul 250 ml

Posilující šampon Rasul pečuje o všechny typy vlasů, obzvlášť o mastné a jemné, díky vysokému podílu marockého jílu a zklidňujícího Aloe vera. Kombinace účinných látek aktivně zklidňuje vlasovou pokožku.