Cattier Šampon na mastné vlasy s rozmarýnovým octem 250 ml

Cattier Šampon na mastné vlasy s rozmarýnovým octem 250 ml

Šampon pro mastné vlasy Cattier šetrně odstraňuje přebytečný kožní maz a stabilizuje funkci mazových žláz díky obsahu rostlinných výtažků a bylinek. Ty mají výborný zklidňující vliv na vlasovou pokožku.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Šampon pro mastné vlasy Cattier šetrně odstraňuje přebytečný kožní maz a stabilizuje funkci mazových žláz díky obsahu rostlinných výtažků a bylinek. Ty mají výborný zklidňující vliv na vlasovou pokožku, která již nemá potřebu se natolik mastit. I jemné vlasy náchylné k plihnutí a rychlému maštění jsou dokonale a přitom šetrně umyté.

Šampon zklidňuje vlasovou pokožku díky obsahu výtažků z Aloe vera a levandule. Navíc, tyto dvě bylinky vlasovou pokožku hydratují a dodávají jí výživu. O stabilizaci mazových žláz se postará kombinace antibakteriálního rozmarýnu, šalvěje a tymiánu. Výtažky z těchto bylin navíc zlepšují prokrvení pokožky a tím napomáhají lepšímu vstřebávání živin a účinných látek.

Šetrné rostlinné tenzidy v kombinaci s těmito výtažky účinně odstraňují kožní maz a nečistotyaniž by vlasovou pokožku zbytečně dráždily a tím ji povzbuzovaly k dalšímu maštění. Navíc, díky obsahu octa dodá šampon vlasům zdravý lesk a posílí jejich strukturu.

Použití: Malé množství šamponu naneste rovnoměrně do vlhkých vlasů a jemnou masáží napěňte. Poté vydatně opláchněte vlažnou vodou. Pokud se vám vlasy mastí opravdu hodně, tento postup opakujte. Šampon je vhodný pro každodenní použití.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?

Šampon rasul 250 ml

Posilující šampon Rasul pečuje o všechny typy vlasů, obzvlášť o mastné a jemné, díky vysokému podílu marockého jílu a zklidňujícího Aloe vera. Kombinace účinných látek aktivně zklidňuje vlasovou pokožku.