Naobay Šampon Ochrana a revitalizace 250 ml

Naobay Šampon Ochrana a revitalizace 250 ml

Šampon s přírodními triglyceridy pečuje o všechny typy vlasů. Šetrně je umyje a podpoří jejich hydrataci. Zároveň vlasy ochrání před poškozením a dodá rovnováhu vlasové pokožce.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Šampon Naobay Ochrana a revitalizace je vhodný k péči o všechny typy vlasů. Obsahuje 99 % přírodních ingrediencí. Velmi šetrné složení s výtažky z Aloe vera či tymiánu citlivě umyje vlasy i pokožku hlavy a zároveň o ně pečuje. Kadeře zanechá krásně lesklé, pevné a pružné.

Šampon díky jemným tenzidům vlasy i pokožku šetrně umyje, aniž by způsoboval podráždění či vysušoval. Obsažená šťáva z Aloe vera o vlasy a pokožku pečuje a pomáhá v nich udržet potřebnou hydrataci, díky čemuž je chrání před vysušením a pomáhá předcházet jejich lámání a třepení. Šampon obohacený o výtažek z tymiánu má nejen příjemnou bylinkovou vůni, ale zároveň pomáhá navracet rovnováhu vlasové pokožce, která se pak méně mastí. Vlasy se po umytí snadno rozčesávají a jsou méně náchylné k poškození.

Použití: Do mokrých vlasů naneste malé množství šamponu a jemně vmasírujte. Nechte působit 2 minuty. Poté pečlivě opláchněte.

Typy vlasů: normální vlasy

Výrobce: NaturChem S.L., Brac de Pepa 1, 46470 MASSANASSA - Valencia Španělsko, tel: 96 125 00 31, http://www.naturchem.es/

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?