Logona Šampon pro citlivou pokožku Bio Akácie 250 ml

Logona Šampon pro citlivou pokožku Bio Akácie 250 ml

Šampon pro extrémně citlivou a reaktivní pokožku se zklidňujícím komplexem z medu, lilií a granátových jablek. Šetrně myje přesušenou a alergickou pokožku a nedráždí ji ani při častém mytí.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Šampon Logona pro extrémně citlivou a reaktivní pokožku se zklidňujícím komplexem z medu z akácie, extraktu z lilií a granátových jablek. Šetrně myje přesušenou a alergickou pokožku a nedráždí ji ani při častém mytí. Neobsahuje SLS ani parabeny. Je založen na čistě rostlinné mycí bázi, která obsahuje pouze šetrné mycí tenzidy. Díky svému šetrnému složení a obsaženým zklidňujícím látkám je vhodný i pro jemné dětské vlásky.

Med z akácie přináší blahodárnou úlevu podrážděné vlasové pokožce s pocity svědění a pálení. Zároveň ji hydratuje a zbavuje nadměrného vysušení. Působí antibakteriálně, a zabraňuje tak výskytu a množení bakterií, které jsou zodpovědné za tvorbu lupů. Výtažek z moringy olejodárné posiluje přirozenou obranyschopnost a odolnost narušené vlasové pokožky.

Extrakt z liliových květů propůjčuje šamponu kromě omamné vůně také skvělé protizánětlivé a uklidňující účinky. Extrakt ze semínek z granátových jablek uklidňuje podráždění a zanícení a zároveň pokožku i vlasy regeneruje díky vysokému obsahu antioxidačních rostlinných polyfenolů.

Použití: Naneste na vlhké vlasy, rozmasírujte a smyjte.

Typy vlasů: citlivá pokožka hlavy

Výrobce: Logona Naturkosmetik und Heilmittel Hans Hansel GmbH, Zur Kräuterwiese, D-31020 Salzhemmendorf Německo, www.logona-kosmetika.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?