Natura Siberica Šampon pro suché vlasy Objem a hydratace 400 ml

Natura Siberica Šampon pro suché vlasy Objem a hydratace 400 ml

Šampon pro suché vlasy dodává potřebnou hydrataci a objem díky rostlinným výtažkům. Extrakty z borovice a šípku obnovují poškozenou strukturu vlasů a chrání je před nepříznivými vnějšími vlivy.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Šampon pro suché vlasy Natura Siberica dodává vlasům potřebnou hydrataci a objem díky rostlinným výtažkům. Extrakty z borovice zakrslé a šípku dahurica obnovují poškozenou strukturu vlasů, dodávají jim potřebné živiny a chrání je před nepříznivými vnějšími vlivy.

Aminokyseliny obsažené v borovici zakrslé obnovují vlasy od kořínku až ke konečkům, uhlazují strukturu vlasu a zároveň ho posilují. Šípek bohatý na vitamin C uzamyká ve vlasech vlhkost, dodává jim lesk a poskytuje dlouhodobou ochranu a péči.

Šípkový a rakytníkový olej jsou skvělými pomocníky pro intenzivní péči bez zatížení. Zacelují roztřepené vlasové konečky a uhlazují strukturu vlasu po celé jeho délce. Zároveň v něm uzamykají hydrataci a chrání jej před poškozením. Oleje se starají i o pokožku hlavy, chrání ji před vysušením a podrážděním. 

Objem i výživa

Šampon pro normální a suché vlasy pečuje o zdravý vzhled vašich vlasů a pomáhá vrátit suchým vlasům zářivý a přirozený objem. Jemný šampon s krémovou konzistencí vytváří bohatou pěnu, která umyje vlasy a pokožku hlavy bez vysušení či podráždění. Prospívá nejen vlasové pokožce, ale i vlasům samotným, které zanechává lesklé, pružné a vzdušné. Šampon šetrně odstraní z vlasů veškeré nečistoty a připraví je na další péči.

Chraňte vlasy před vysušením

Suché vlasy jsou velmi problematické co se mytí týká, většina běžných šamponů je totiž vysušuje a činí náchylnějšími k poškození či lámání konečků. Bylinný šampon určený speciálně pro suché vlasy je ale velice šetrný a umyje vlasy tak, aby nepřipravil vlasovou pokožku o její přirozenou ochrannou bariéru, a zároveň nevysušuje samotné vlasové vlákno. Taktéž vlasy nijak nezatěžuje a udržuje je vzdušné a objemné.

Zdravé a lesklé vlasy

Extrakt z borovice zakrslé pomáhá obnovovat vlasové vlákno a pečuje o něj od kořínku ke konečku. Je bohatý na aminokyseliny, které jsou jedním ze základních stavebních prvků vlasových proteinů, a tak vlasy posiluje a chrání. Šípkový a rakytníkový olej jsou pak velice bohaté na cenné složky, jakou jsou vitaminy, antioxidanty a stopové prvky, jež poskytují vlasům a především vlasové pokožce důkladnou péči, aniž by je zatěžovaly. Vlasy budou po umytí zdravě lesklé a dokonale hebké.

Použití: Malé množství šamponu naneseme na vlhké vlasy a jemnou masáží napěníme. Poté vydatně opláchneme vlažnou vodou.

Typy vlasů: suché vlasy

Výrobce: Natura Siberica, 27 b.2 Tverskaya str., Moskva Rusko, tel: +7 (495) 988 48 92, www.naturasiberica.ru

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?