Vytvořte si svůj seznam přání a pošlete ho Ježíškovi
Prohlédněte si vaše seznamy přání
Vánoční BiOOO dny dopravy zdarma

Desert Essence Šampon pro všechny typy vlasů maliny 237 ml

Desert Essence Šampon pro všechny typy vlasů maliny 237 ml

Garantujeme 60 dní na vrácení nevhodných dárků!
Záruka dodání do Vánoc!

Výživný šampon s výtažky z malin pečuje o všechny typy vlasů, dodává jim krásný zdravý lesk, usnadňuje rozčesávání a zároveň brání zacuchávání vlasů.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Výživný šampon s výtažky z malin Desert Essence pečuje o všechny typy vlasů, dodává jim krásný zdravý lesk, usnadňuje rozčesávání a zároveň brání zacuchávání vlasů. Výtažky z bylinek a rostlin o vlas i pokožku hlavy intenzivně pečují a dodávají živiny i hydrataci potřebné pro jejich zdraví.

Šampon skvěle pečuje o všechny typy vlasové pokožky díky vysokému podílu šťávy z Aloe vera. Aloe je bohaté na množství živin a minerálních látek, které pokožku hlavy harmonizují, uzamykají v ní tolik potřebnou hydrataci a zároveň pečují i o samotný vlas. Usnadňují jeho rozčesávání, zjemňují strukturu a chrání jej před zacucháváním či krepatěním. Aloe společně s rostlinnými tenzidy lehce avšak účinně odstraňuje nečistoty i zbytky stylingových přípravků, aniž by pokožku zbytečně dráždily a podněcovaly k nadměrnému maštění.

O zdraví vlasu se starají výtažky z malin, kopřivy, juky a mnohých dalších. Všechny bylinky aktivně napomáhají zdraví vlasu i pokožky, mají výborné zklidňující a regenerační vlastnosti. Šampon nejenom že všechny typy vlasů šetrně myje, ale také jim dodává zdravý lesk a pružnost. A jako bonus se vám dostane jemné ovocné vůně malin.

Použití: Malé množství šamponu naneste do vlhkých vlasů a lehkou masáží napěňte. Poté opláchněte čistou vodou a postup opakujte, při druhém mytí nechte šampon působit 2-3 minuty a až poté opláchněte vodou.

Tip: Pro dosažení nejlepších výsledků používejte šampon v kombinaci s kondicionérem ze stejné produktové řady.

Typy vlasů: jemné vlasy, normální vlasy, suché vlasy

Výrobce: Desert Essence, P.O. Box 14007 , 11788, Hauppauge, New York , Spojené Státy Americké

Nenašli jste to pravé? Co tohle?