CdVet Šampon pro zvířata s čajovníkem, koncentrát 200 ml

CdVet Šampon pro zvířata s čajovníkem, koncentrát 200 ml

  • Značka: CdVet
  • Balení: 200 ml
  • Info:Zboží je trvale vyřazeno.

Šampon s obsahem čajovníku CdVet má výborné dezinfekční a antibakteriální vlastnosti. Díky obsahu čajovníku, neboli tea tree, a éterickým olejům z citrusových plodů je také výborným pomocníkem proti parazitům.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Šampon s obsahem čajovníku CdVet má výborné dezinfekční a antibakteriální vlastnosti. Díky obsahu čajovníku, neboli tea tree, a éterickým olejům z citrusových plodů je šampon také výborným pomocníkem proti parazitům.

Přírodní šampon je díky obsaženým olejům a výtažkům vhodný i pro citlivou podrážděnou pokožku zvířete. Tea tree pokožku zklidňuje, mírní případné svědění a také léčí případné lupy. Šampon je tak mimořádně vhodný jako podpůrná léčba při alergiích či jiných kožních problémech.

Tea tree v kombinaci s éterickými oleji také působí jako přirozený repelent, neboť vůně citrusů a čajovníku je obtížnému hmyzu nepříjemná. Šampon zanechává srst zvířete leklou a zdravou díky obsaženým olejům, poradí si s případnými kožními onemocněními a také působí jako prevence před jejich návratem.

Použití: Malé množství šamponu aplikujte do vlhké srsti zvířete, jemnou masáží napěňte a nechte působit 2-3 minuty. Šampon důkladně opláchněte čistou vodou a postup ještě jednou opakujte.

Detailní složení a vlastnosti

Složení: Voda, Cocamidopropyl Betain, Lauryl Polyglucose, Coco Glukoside, Čajovníkový olej, Éterický olej z citrusové kůry, Hydrolyzát pšeničného proteinu, Jojobový olej, Éterický olej z citronové trávy, Kyselina sorbová, Benzoát sodný, Kyselina citronová

Možné alergeny: Cocamidopropyl Betain, Éterický olej z citrusové kůry, Éterický olej z citronové trávy, Kyselina sorbová

Konzistence: gelová

Obal: plastový

Zvířata: hlodavci, kočky, koně, psi

Výrobce: cdVet Naturprodukte GmbH, Industriestraße 11-13, 49584 Fürstenau Německo, www.cdvet.eu

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?