Urtekram Šampon rasul 500 ml

Urtekram Šampon rasul 500 ml

Skladem > 10 ks

Posilující šampon Rasul pečuje o všechny typy vlasů, obzvlášť o mastné a jemné, díky vysokému podílu marockého jílu a zklidňujícího Aloe vera. Kombinace účinných látek aktivně zklidňuje vlasovou pokožku.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Posilující šampon Rasul Urtekram pečuje o všechny typy vlasů, obzvlášť o ty mastné a jemné, díky vysokému podílu marockého jílu a zklidňujícího Aloe vera. Kombinace účinných látek aktivně zklidňuje vlasovou pokožku, stabilizuje funkci mazových žláz a zároveň dodává vlasům krásný přirozený objem i lesk.

Šampon pečuje o vlas i samotnou pokožku díky vysokému podílu výtažků z Aloe vera. Aloe nejen že má skvělé zklidňující účinky, ale také vlasovou pokožku regeneruje, zjemňuje a uzamyká tolik potřebnou hydrataci. V kombinaci s marockým jílem šetrně myje, odstraňuje přebytečný kožní maz, nečistoty i zbytky stylingových přípravků a zároveň harmonizuje funkce mazových žláz.

Esenciální oleje z máty nejenom že osvěžují vlasy a eliminují jejich maštění, ale také zlepšují prokrvení vlasové pokožky a tím i lepší a snadnější vstřebávání živin k vlasovému kořínku. Vlasy tak získávají krásný objem a lesk, méně se mastí a současně nejsou zbytečně zatížené a nemají tendenci plihnout.

Použití: Malé množství šamponu naneste do vlhkých vlasů a lehkou masáží napěňte. Poté opláchněte čistou vodou a postup opakujte, při druhém mytí nechte šampon působit 2-3 minuty a až poté opláchněte vodou.

Tip: Použití šamponu před a po barvení hennou zvyšuje intenzitu barvy.

Typy vlasů: jemné vlasy, mastné vlasy

Výrobce: Urtekram International A/S, Klostermarken 20, 9550 Mariager Dánsko, www.urtekram-kosmetika.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

/ Petra 8. 8. 2018 13:46

Mám jemné vlasy s tendencí se rychleji mastit. Umývám si vlasy ráno a každý druhý den. S šamponem se mi doba mytí prodlužuje zpravidla o den, což oceňuji. Šampon přidává mírně na objemu. Hezky pění a oproti jiným Urtekramům mi přijde, že díky jeho konzistenci jej spotřebuji na mytí i méně. S šamponem jsem celkově spokojena a navíc není potřeba po umytí požívat octové vody aj. Chová se jako normální šampon s drogerky.

Kvalitní šampon / Kateřina 19. 11. 2015 14:27

Skvělý šampón velice dobře myje a pění nevýrazná vůně před použitím je nutné ho protřepat (jíl a pevné částice se usazují na dně)

Super šampon / Petra 29. 3. 2018 20:46

Můj oblíbený šampon. Krásně mi voní, dostatečně pění a stačí mi na umytí opravdu troška - takže i dlouho vydrží. Před použitím je potřeba protřepat. Kupuji už po několikáté. Spokojenost!

Skvělý šampon / Zuzana 31. 7. 2017 14:22

Výborný 'unisex' šampon. Úžasná vůně sladkého mátového čaje :) Jíl se pravda usazuje na dně, a zpočátku (když je láhev plná) se to hůř protřepává, ale pak je to v pohodě. Kupuju už potřetí :)

Pro jemné vlasy / Lucie 1. 4. 2016 10:33

Výborný pro jemné vlasy bez objemu. Po použití se tak rychle nemastí, neelektrizují. Sem tam kombinuji i s jinými šampony.

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?