Eubiona Šampon regenerační henna a aloe vera, Hair 200 ml

Eubiona Šampon regenerační henna a aloe vera, Hair 200 ml

Regenerační šampon s hennou a gelem z Aloe vera jemně čistí a pečuje o suché a poškozené vlasy a vlasovou pokožku. Díky přírodnímu složení je velmi šetrný a nedráždí už tak dost citlivou pokožku.  

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Regenerační šampon s hennou a gelem z Aloe vera Eubiona jemně čistí a pečuje o suché, poškozené vlasy a vlasovou pokožku. Díky přírodnímu složení je velmi šetrný a nedráždí už tak dost zcitlivělou a k podráždění náchylnou pokožku. Obsažené bylinné extrakty vlasy hydratují a regenerují. Po umytí jsou vlasy jemné, hebké a zdravě lesklé. 

Organický gel z Aloe vera má skvělé hydratační schopnosti, vlas vyživuje a napomáhá obnovit jeho poškozenou strukturu. Vlasy zpevňuje a preventivně působí proti jejich poškozování způsobeným vyššími teplotami při úpravě vlasovou žehličkou či fénem. Zároveň přináší zklidnění a chladivou úlevu podrážděné a vysušené vlasové pokožce.

Extrakt z henny je skvělý na problematické vlasy i vlasovou pokožku. Pomáhá proti lupům a přesušeným vlasům. Omezuje lámání a padání vlasů. Celkově vlasy zpevňuje a posiluje. Zároveň pomáhá příznivě ovlivňovat stav různých kožních alergií, mykóz, ekzémů. Dále henna obaluje povrch vlasu a vytváří na něm ochrannou vrstvu, která jej chrání před nepříznivými vnějšími vlivy a zabraňuje ztrátám vlhkosti.

Použití: Naneste na vlhké vlasy a napěňte, nechte chvilku působit a poté důkladně opláchněte vlasy vlažnou vodou.

Barva: neutrální

Typy vlasů: poškozené vlasy

Výrobce: Hergestellt fur Claus GmbH, 76532 Baden-Baden Německo, www.eubiona.de

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?