Vytvořte si svůj seznam přání a pošlete ho Ježíškovi
Prohlédněte si vaše seznamy přání
Vánoční BiOOO dny dopravy zdarma

Spa Magik Šampon s minerály z Mrtvého moře 320 ml

Spa Magik Šampon s minerály z Mrtvého moře 320 ml

Garantujeme 60 dní na vrácení nevhodných dárků!
Záruka dodání do Vánoc!

Šampon obsahuje unikátní kombinaci vody z Mrtvého moře a pečlivě vybraných výtažků z bylin. Účinně a zároveň šetrně myje vlasy a pečuje o ně i o pokožku hlavy. Je vhodný pro všechny typy vlasů.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Šampon Dead Sea Spa Magic obsahuje unikátní kombinaci vody z Mrtvého moře a pečlivě vybraných výtažků z bylin. Účinně a zároveň šetrně myje vlasy a pečuje o ně i o pokožku hlavy. Je vhodný pro všechny typy vlasů. Hydratuje a posiluje vlasy suché a lámavé a detoxikuje a zbavuje nadbytečného mazu rychle se mastící vlasy. Zlepšuje také stav případných onemocnění na pokožce hlavy, jako je akné, ekzém či lupénka, a pomáhá také eliminovat tvorbu lupů.

Voda z Mrtvého moře je charakteristická tím, že má nejvyšší podíl obsažených minerálů ze všech používaných mořských vod. Je bohatá především na hořčík, draslík vápník a sodík. Tyto mikroživiny chrání pokožku i celý organismus před negativním působením stresu. Aktivují regeneraci buněk a posilují kořínky vlasů, a urychlují tak jejich růst i výslednou kvalitu.

Hydrolát z lípy obecné, čajovce kapského, heřmánku pravého a meduňky lékařské báječně podporuje účinky mořských minerálů. Zásobuje tkáně potřebnými vitaminy a dalšími stopovými prvky, zároveň zmírňuje případné podráždění a tlumí pocity svědění či pálení a další projevy, které doprovázejí pokožku trpící na lupy či psoriázu.

Použití: Naneste potřebné množství šamponu na vlhké vlasy a napěňte ho. Masírujte přípravkem vlasy i pokožku hlavy a poté nechte chvíli působit. Opláchněte teplou vodou.

Tip: Po umytí vlasů doporučujeme použít Dead Sea Magic kondicionér pro ještě lepší účinek.

Typy vlasů: citlivá pokožka hlavy, normální vlasy

Výrobce: Spa House, Winchet Hill Goudhurst , TN17 1JY, Kent, Velká Británie

Nenašli jste to pravé? Co tohle?