Urtekram Šampon s mořskými řasami 500 ml

Urtekram Šampon s mořskými řasami 500 ml

Šampon s mořskými řasami Urtekram šetrně pečuje o všechny typy vlasů díky jemnému složení. Mořské řasy společně s Aloe vera a rostlinnými tenzidy vlasovou pokožku i samotné vlasy lehce myjí a zároveň o ně pečují.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Šampon s mořskými řasami Urtekram šetrně pečuje o všechny typy vlasů díky jemnému složení na základě rostlinných výtažků a látek. Mořské řasy společně s Aloe vera a rostlinnými tenzidy vlasovou pokožku i samotné vlasy lehce myjí a současně o ně pečují. Aloe dodává vlasům zdravý lesk, jemnost a usnadňuje jejich úpravu. Přírodní složení bez přidané parfemace a jiných chemických látek je vhodné i pro citlivou pokožku hlavy.

Pečující šampon účinně myje vlasy a odstraňuje přebytečný kožní maz i zbytky stylingových přípravků, aniž by vlasovou pokožku zbytečně dráždil. Jemné rostlinné tenzidy v kombinaci s extrakty z Aloe vera vlasy i pokožku hlavy šetrně a spolehlivě umyjí, aniž by došlo k jejímu poškození či dokonce dehydrataci.

Naopak šampon o vlasy pečuje díky obsahu výtažků z mořských řas a již zmiňovaným extraktům z Aloe vera. Tyto dvě rostlinné látky dodávají vlasům potřebné živiny, navrací jim lesk a současně podporují zdravý růst vlasu. Šampon s mořskými řasami je vhodný pro všechny typy vlasů, které šetrně myje a zároveň o ně pečuje.

Použití: Malé množství šamponu aplikujte do vlhkých vlasů a lehkou masáží napěňte. Opláchněte čistou vodou a postup opakujte, šampon ale nechte chvíli působit. Poté vydatně vymyjte čistou vodou a vlasy vysušte ručníkem.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?