Lavera Šampon Sensitive, Hair Pro 200 ml

Lavera Šampon Sensitive, Hair Pro 200 ml

Jemný šampon Sensitive Hair Pro obsahuje velmi šetrné čisticí tenzidy a zklidňující a vyživující přírodní výtažky. Něžně tak pečuje o čistotu a zklidnění citlivé i podrážděné pokožky.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Jemný šampon Sensitive Hair Pro Lavera obsahuje velmi šetrné čisticí rostlinné tenzidy a zklidňující a vyživující přírodní výtažky. Něžně tak pečuje o čistotu a zklidnění citlivé i podrážděné pokožky. Vlasy zbavuje nečistot a zároveň je chrání a poskytuje jim tu nejlepší péči.

Obsažené výtažky z bio vilínu a lékořice zklidňují podrážděnou vlasovou pokožku a obnovují její přirozenou rovnováhu. Pomáhají zmírňovat svědění, pálení i začervenání. Šampon neobsahuje průmyslová pěnidla, ale jemně a účinně myje pokožku hlavy i vlasy pomocí tenzidů z cukrové třtiny a z kokosových ořechů. 

Výživné extrakty z bio mandlí, oliv a makadamiových oříšků vlasy hydratují a dodávají jim potřebné výživné látky. Keratinový komplex z ředkviček, kukuřice, pšenice a sóji vlasy zpevňuje, napravuje jejich poškozenou strukturu, dodává jim větší lesk a nový život. Chrání je také preventivně před poškozením při tepelné úpravě. 

Pro citlivé vlasy

Šampon Sensitive Lavera Hair Pro je vhodný pro ty z vás, které běžné šampony špatně snášíte a máte citlivou pokožku hlavy. Šampon Sensitive je přímo určen pro citlivou a reaktivní vlasovou pokožku, kterou účinně zklidňuje a navrací jí rovnováhu. Působí také ochrannými účinky vůči vnějším vlivům a brání poškození vlasů při tepelné úpravě.

Přírodní složky

Šampon Lavera Hair Pro neobsahuje syntetické tenzidy, které mohou způsobovat vysušení pokožky hlavy, která se pak naopak více mastí. Šetrné mycí složky zaručí vznik jemné krémové pěny, ale zároveň jsou vhodné i na sušší vlasovou pokožku náchylnou k podráždění. Rostlinné výtažky, jako je extrakt vilínu a lékořice mají silné zklidňující účinky.

Pro zklidnění a hydrataci

Množství přírodních výtažků nejen zmírňuje podráždění vlasové pokožky, ale dodává vlasům také hydrataci a výživu, aniž by je zatížily nebo způsobily jejich plihnutí. Extrakt z rýže zpevňuje vlasové vlákno a vyhlazuje jej, čímž mu navrací zářivý lesk. Extrakt z mandlí a makadamových oříšků podporují zdravou výživu vlasů a zanechávají je revitalizované a plné energie.

Použití: Naneste na vlhké vlasy, napěňte a poté důkladně opláchněte.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?

Šampon rasul 250 ml

Posilující šampon Rasul pečuje o všechny typy vlasů, obzvlášť o mastné a jemné, díky vysokému podílu marockého jílu a zklidňujícího Aloe vera. Kombinace účinných látek aktivně zklidňuje vlasovou pokožku.