Mastic spa Šampon, Terra Men 200 ml

Shampoo

Mastic spa Šampon, Terra Men 200 ml

Shampoo

Jemný šampon určený speciálně pro muže vyniká svými antiseptickými vlastnostmi. Šetrně myje vlasy, nevysušuje pokožku hlavy a dodává hydrataci. Vlasy budou zdravé a zářivě lesklé.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Mastic spa Šampon Terra Men je skvělým přípravkem pro každodenní péči o vaše vlasy. Byl vyvinut speciálně pro náročné požadavky mužské pokožky hlavy a napomáhá posilovat strukturu vlasového vlákna. Díky přírodním výtažkům jej regeneruje do hloubky a zvyšuje činnost vlasových váčků, čímž pomáhá zabraňovat nadměrnému vypadávání vlasů.

Produkty Mastic spa jsou založeny na takřka zázračných účincích mastichy, pryskyřice pocházející z jednoho jediného místa na světě - jižní oblasti řeckého ostrova Chios. Masticha podporuje tvorbu kolagenu v pokožce, a zvyšuje tak její kvalitu. Zároveň má mírně antibakteriální a antiseptické vlastnosti, díky čemuž dezinfikuje pokožku hlavy a napomáhá zabraňovat tvorbě lupů či vzniku různých kožních onemocnění.

Spolu s výtažkem z heřmánku působí zklidňujícími účinky a zmírňuje jakékoliv podráždění. Díky šetrnému složení tento šampon nevysušuje pokožku hlavy a naopak jí dodává dlouhotrvající hydrataci. Je vhodný pro všechny typy vlasů a napomáhá uhladit jejich strukturu pro zdravý zářivý lesk. Jemná mužná kořeněná vůně probudí vaše smysly.

Typy vlasů: citlivá pokožka hlavy, jemné vlasy, mastné vlasy, normální vlasy, poškozené vlasy, suché vlasy

Výrobce: Chios-Kallimasia, Valanas Area 2, 821 00 Ag.Minas-Chios Řecko, tel: (212) 813-5900, www.mastic-spa.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?