Nobilis Tilia Santal v jojobovém oleji 20 ml

Nobilis Tilia Santal v jojobovém oleji 20 ml

Éterický olej v jojobě Santal je kombinací vzácného santalového éterického oleje a nosného jojobového oleje. Zklidňuje nervovou soustavu, pomáhá při nespavosti a podráždění.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Éterický olej v jojobě Santal Nobilis Tilia je kombinací vzácného santalového éterického oleje a nosného jojobového oleje. Zklidňuje nervovou soustavu, pomáhá při nespavosti a podráždění. Vzácné a drahé éterické oleje smíchané s jojobovým olejem představují možnost, jak využít vzácné vůně jako přírodní olejový parfém nebo jak si pořídit nákladný éterický olej za přijatelnou cenu. Nosný jojobový olej je zároveň cenným pěstícím prostředkem pro každý typ pleti.

Santalový éterický olej má protizánětlivé účinky, které mají pozitivní vliv zejména na močopohlavní ústrojí, při infekcích dýchacích cest a kožních onemocněních. Podporuje činnost oběhového systému, posiluje srdce a také zlepšuje funkci střev. Je jednou z nejvýznamějších látek podporujících celkovou funkci metabolismu. Santal je významné antidepresivum, zklidňuje nervovou soustavu, pomáhá při nespavosti, podráždění a při přílišném přemýšlení a starostech tím, že pročišťuje a ukotvuje mysl, vytváří vnitřní prostor a dodává klid. Santalová vůně pomáhá při meditaci ke sjednocení těla, mysli a duše a navozuje dobrou náladu.

Harmonie a zklidnění

Éterický olej ze santalového dřeva zkombinovaný s jojobovým olejem vás pohltí svou až magickou, dřevitou a jemně kořeněnou vůní, která je jako stvořená pro chvíle odpočinku a hluboké relaxace. Vůně santalového dřeva je využívána již po staletí pro uvedení mysli do hluboce uvolněného stavu a je mimořádně vhodná také pro meditaci. Provoní váš domov a dodá mu klidnou harmonickou atmosféru. 

Při nespavosti a špatné náladě

Éterický olej ze santalového dřeva pomáhá usměrnit tok myšlenek a zmírňuje psychickou tenzi. Působí proti nadměrnému stresu a pomůže vám konečně vypnout. Působí blahodárně při velkém duševním vypětí, posiluje relaxační potenciál spánku a pomáhá zmobilizovat vaše síly. Díky nosnému jojobovému oleji jej můžete využívat také jako olejový parfém.

Regenerace pokožky

Éterický olej ze santalového dřeva má ale účinky také na vaše tělo, zejména pak na oběhový a trávicí systém. Stimuluje správnou funkci trávení a pomáhá při problémech s nadýmáním či bolestmi břicha. Je přirozeně protizánětlivý a působí proti infekcím. Celkově stimuluje metabolismus a optimalizuje hospodaření s energií. Skvělé účinky má rovněž na pokožku, kterou regeneruje a podporuje její hojení. 

Použití: Pár kapek oleje vetřete na šíji, zápěstí či obličej nebo olej použijte k masáži, buď samostatně nebo jako součást masážní kompozice.

Detailní složení a vlastnosti

INCI: Simmondsia Chinensis Seed Oil, Santalum Album Oil, Farnesol1)

1) Natural essential oils

Možné alergeny: Santalum Album Oil, Farnesol

Konzistence: olejová

Obal: skleněný

Složení: bez parabenů, bez parfemace, vhodné pro vegany

Vůně: dřevitá

Výrobce: Nobilis Tilia, s.r.o, Vlčí Hora 147, 407 46 Krásná Lípa Česká republika, www.nobilis-tilia-kosmetika.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?