Nobilis Tilia Santal v jojobovém oleji 20 ml

Nobilis Tilia Santal v jojobovém oleji 20 ml

  • Bez DPH 260 Kč

Éterický olej v jojobě Santal Nobilis Tilia je kombinací vzácného santalového éterického oleje a nosného jojobového oleje. Zklidňuje nervovou soustavu, pomáhá při nespavosti a podráždění. Vzácné a drahé éterické oleje smíchané s jojobovým olejem představují možnost, jak využít vzácné vůně jako přírodní olejový parfém nebo jak si pořídit nákladný éterický olej za přijatelnou cenu. Nosný jojobový olej je zároveň cenným pěstícím prostředkem pro každý typ pleti.

Santalový éterický olej má protizánětlivé účinky, které mají pozitivní vliv zejména na močopohlavní ústrojí, při infekcích dýchacích cest a kožních onemocněních. Podporuje činnost oběhového systému, posiluje srdce a také zlepšuje funkci střev. Je jednou z nejvýznamějších látek podporujících celkovou funkci metabolismu. Santal je významné antidepresivum, zklidňuje nervovou soustavu, pomáhá při nespavosti, podráždění a při přílišném přemýšlení a starostech tím, že pročišťuje a ukotvuje mysl, vytváří vnitřní prostor a dodává klid. Santalová vůně pomáhá při meditaci ke sjednocení těla, mysli a duše a navozuje dobrou náladu.

Použití: Pár kapek oleje vetřete na šíji, zápěstí či obličej nebo olej použijte k masáži, buď samostatně nebo jako součást masážní kompozice.

Pravdivé složení a vlastnosti

INCI: Simmondsia Chinensis Seed Oil, Santalum Album Oil, Farnesol1)

1) Natural essential oils

Možné alergeny: Santalum Album Oil, Farnesol

Konzistence: olejová

Obal: skleněný

Složení: vhodné pro vegany

Výrobce: Nobilis Tilia, s.r.o, Vlčí Hora 147, 407 46 Krásná Lípa Česká republika, www.nobilis-tilia-kosmetika.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?