Nobilis Tilia Santal 5 ml

Nobilis Tilia Santal 5 ml

  • Bez DPH 768 Kč

Éterický olej z východoindického santalu stabilizuje duševní rovnováhu, pomáhá při depresích a nespavosti. Zároveň podporuje srdeční činnost, funkci střev a působí proti zánětům.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Nobilis Tilia Santal je čistý éterický olej bez příměsí pocházející ze santalu z východní Indie a je charakteristický velice příjemnou vůní. Jeho exotické aroma obsahuje dřevité a balzamické tóny, které snadno prohloubí váš odpočinek a navodí pocit duševní rovnováhy.

Éterický olej významně působí na psychiku, je často využíván jako přírodní antidepresivum a pomáhá dlouhodobě zlepšit náladu. Můžete jej použít také při potížích s chronickou i akutní nespavostí, kdy celkově zklidňuje organismus a umocňuje relaxační potenciál spánku.

Santal také podporuje činnost oběhového systému, posiluje srdce a má vliv také na široké spektrum zánětů. Působí při revmatismu, infekcích močových cest a zlepšuje funkci střev. Je jednou z nejvýznamnějších z látek, jenž celkově stimulují metabolismus.

Relaxace a harmonie

Éterický olej ze santalového dřeva vás pohltí svou až magickou, dřevitou a jemně kořeněnou vůní, která je jako stvořená pro chvíle odpočinku a hluboké relaxace. Vůně santalového dřeva je využívána již po staletí pro uvedení mysli do hluboce uvolněného stavu a je mimořádně vhodná také pro meditaci. Provoní váš domov a dodá mu klidnou harmonickou atmosféru. 

Zklidnění a dobrá nálada

Éterický olej ze santalového dřeva vám tak pomůže ve chvílích, kdy se cítíte vyčerpaní a máte za sebou těžký den. Pomáhá usměrnit tok myšlenek a zmírňuje psychickou tenzi. Působí proti nadměrnému stresu a pomůže vám konečně vypnout. Působí blahodárně při velkém duševním vypětí, posiluje relaxační potenciál spánku a pomáhá zmobilizovat vaše síly. 

Podpora metabolismu

Éterický olej Santalové dřevo má ale účinky také na vaše tělo, zejména pak na oběhový a trávicí systém. Stimuluje správnou funkci trávení a pomáhá při problémech s nadýmáním či bolestmi břicha. Celkově stimuluje metabolismus a optimalizuje hospodaření s energií. Skvělé účinky má rovněž na pokožku, kterou regeneruje a podporuje její hojení. 

Umění aromaterapie

Čisté éterické oleje Nobilis Tilia mají komplexní účinky, a to jak na vaše tělo, tak mysl. Díky aromaterapii můžete ovlivnit celou řadu pochodů ve vašem těle a uplatní se i jako esence první pomoci. Esenciální oleje Nobilis Tilia se vyznačují vysokou kvalitou a jejich použití je opravdu široké. Můžete si je vychutnat jak v aromalampě či k inhalaci, tak jako součást kosmetiky pro posílení jejích účinků. 

Použití: Pár kapek oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru.

Tip: Pár kapek éterického oleje můžete přidat do čistého rostlinného oleje či krému, a vytvořit si tak vlastní jedinečnou vůni.

Upozornění: Éterický olej neaplikujte na pokožku nezředěný.

Detailní složení a vlastnosti

INCI: Santalum Album Oil

Možné alergeny: Santalum Album Oil

Aromaterapeutické účinky: afrodiziakum, astma, mastná pleť, nachlazení a viróza, nespavost a nervozita, onemocnění močových cest, problematická pleť a akné, stres a úzkost, suchá pleť, žaludeční problémy , zralá pleť

Konzistence: olejová

Obal: skleněný

Složení: vhodné pro vegany

Výrobce: Nobilis Tilia, s.r.o, Vlčí Hora 147, 407 46 Krásná Lípa Česká republika, www.nobilis-tilia-kosmetika.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?

Tea tree 10 ml

100% čistý Tea Tree olej pochází z Austrálie, kde je uznáván jako přírodní antiseptikum. Garantovaný obsah Terpinenu-4-ol v tomto výrobku je vyšší než 38 % a má výrazné antiseptické účinky.