Nobilis Tilia Santal 5 ml

Nobilis Tilia Santal 5 ml

  • Značka: Nobilis Tilia
  • Balení: 5 ml
  • Dostupnost: Skladem 3 - 5 ks
  • Bez DPH 768 Kč

Nobilis Tilia Santal je čistý éterický olej bez příměsí pocházející ze santalu z východní Indie a je charakteristický velice příjemnou vůní. Jeho exotické aroma obsahuje dřevité a balzamické tóny, které snadno prohloubí váš odpočinek a navodí pocit duševní rovnováhy.

Éterický olej významně působí na psychiku, je často využíván jako přírodní antidepresivum a pomáhá dlouhodobě zlepšit náladu. Můžete jej použít také při potížích s chronickou i akutní nespavostí, kdy celkově zklidňuje organismus a umocňuje relaxační potenciál spánku.

Santal také podporuje činnost oběhového systému, posiluje srdce a má vliv také na široké spektrum zánětů. Působí při revmatismu, infekcích močových cest a zlepšuje funknci střev. Je jednou z nejvýznamnšjších látek, jenž celkově stimuluje metabolismus.

Použití: Pár kapek oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru.

Tip: Pár kapek éterického oleje můžete přidat do čistého rostlinného oleje či krému, a vytvořit si tak vlastní jedinečnou vůni.

Upozornění: Éterický olej není vhodný pro použití v těhotenství a pro děti do 3 let věku. Neaplikujte ho na pokožku nezředěný.

Pravdivé složení a vlastnosti

INCI: Santalum Album Oil

Možné alergeny: Santalum Album Oil

Aromaterapeutické účinky: afrodiziakum, astma, mastná pleť, nachlazení a viróza, nespavost a nervozita, onemocnění močových cest, problematická pleť a akné, stres a úzkost, suchá pleť, žaludeční problémy , zralá pleť

Konzistence: olejová

Obal: skleněný

Výrobce: Nobilis Tilia, s.r.o, Vlčí Hora 147, 407 46 Krásná Lípa Česká republika, www.nobilis-tilia-kosmetika.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?

Tea tree 10 ml

100% čistý Tea Tree olej pochází z Austrálie, kde je uznáván jako přírodní antiseptikum. Garantovaný obsah Terpinenu-4-ol v tomto výrobku je vyšší než 38 % a má výrazné antiseptické účinky.

Tea tree 10 ml

Přírodní rostlinná silice se silnými antiseptickými účinky dezinfikuje drobné ranky a poranění, pomáhá při štípnutí hmyzem a oparech. Urychluje hojení a pročišťuje vzduch.