Nobilis Tilia Santal, ve fialovém skle 5 ml

Nobilis Tilia Santal, ve fialovém skle 5 ml

  • Značka: Nobilis Tilia
  • Balení: 5 ml
  • Info:Zboží je trvale vyřazeno.

Čistý éterický olej ze santalu vás okouzlí svou exotickou dřevitou vůní, jenž má zklidňující účinky na tělo i mysl. Přináší celkovou harmonii a působí přirozeně antidepresivně.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Nobilis Tilia Santal je čistý éterický olej z východoindického santalu s typickou kořeněnou vůní, jenž přinese do vašeho domova nádech exotiky. Balzamické tóny santalového dřeva působí silně zklidňujícími účinky a pomáhají prohloubit chvíle vaší relaxace.

Éterický olej ze santalu má velice příznivé účinky na psychiku. Pomáhá při depresích a dlouhodobě zlepšuje náladu. Přináší celkovou harmonii pro tělo i mysl a je skvělým pomocníkem také při poruchách spánku. Pro své lehce animální aroma je často považován za přírodní afrodiziakum.

Olej ze sntalu má stimulační efekt na imunitní systém a podporuje přirozenou obranyschopnost organismu. Má dezinfekční a antiseptické účinky, díky čemuž brání množení škodlivých mikroorganismů. Pomáhá při onemocněních respiračního a močového traktu a je vhodný pro všechny typy pleti.

Použití: Pár kapek oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru.

Tip: Pár kapek éterického oleje můžete přidat do čistého rostlinného oleje či krému, a vytvořit si tak vlastní jedinečnou vůni.

Upozornění: Éterický olej není vhodný pro použití v těhotenství a pro děti do 5 let věku. Éterický olej neaplikujte na pokožku nezředěný.

Detailní složení a vlastnosti

INCI: Santalum Album Oil

Možné alergeny: Santalum Album Oil

Aromaterapeutické účinky: afrodiziakum, astma, mastná pleť, nachlazení a viróza, nespavost a nervozita, onemocnění močových cest, problematická pleť a akné, stres a úzkost, suchá pleť, žaludeční problémy , zralá pleť

Konzistence: olejová

Obal: skleněný

Výrobce: Nobilis Tilia, s.r.o, Vlčí Hora 147, 407 46 Krásná Lípa Česká republika, www.nobilis-tilia-kosmetika.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?

Tea tree 10 ml

100% čistý Tea Tree olej pochází z Austrálie, kde je uznáván jako přírodní antiseptikum. Garantovaný obsah Terpinenu-4-ol v tomto výrobku je vyšší než 38 % a má výrazné antiseptické účinky.

Tea tree 10 ml

Přírodní rostlinná silice se silnými antiseptickými účinky dezinfikuje drobné ranky a poranění, pomáhá při štípnutí hmyzem a oparech. Urychluje hojení a pročišťuje vzduch.