Prohlédněte si vaše seznamy přání
MAXI BIOOO VÝPRODEJ

Love Radius Šátek Original

Love Radius Šátek Original

Šátek Original Lavender je ideální pro ty, kteří se šátkováním začínají. Díky specifickému materiálu je pružný a přesto pevný, můžete jej používat od narození až do 9 měsíců miminka.

Náhled složení

  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Šátek Original Love Radius Lavender je ideální pro ty, kteří se šátkováním začínají a nemají tak hluboké zkušenosti. Kvalitní materiál ze směsi bavlny a elastanu je maximálně pružný, měkký a pohodlný, ale přesto se jen tak nevytahá a 'roste' s miminkem. Original šátek je v porovnání s tím Basic větší a díky tomu má více možností úvazu, je také vhodný i pro větší děti.

Levandulově fialový šátek Original je skvěle měkký a jemný díky kombinaci kvalitní bavlny a elastanu. Šátek je díky tomu pružný a přesto pevný a můžete jej používat od narození až do 9 měsíců miminka. Elastický materiál navíc zajišťuje vysokou prodyšnost, což oceníte nejenom v létě. Šátek JPMBB se velmi snadno uvazuje a brzy se s ním naučí i méně zkušení rodiče. S jedním úvazem můžete miminko nosit na hrudníku, na boku i na zádech a bez nutnosti rozvázání můžete dítě do šátku vkládat i vyndávat ven.

Tip: Šátek je vhodný pro miminka o váze 3,5-9 kilogramů či do věku 9 měsíců. Šátek je 70 centimetrů široký a 4,9 metru dlouhý.

Upozornění: Všechny výrobky Love Radius jsou uznávané mezinárodním institutem International Hip-Displasia Institute (IHDI) jako vhodné pro zdravý vývoj kyčelních kloubů miminka.

Barva: levandulová

Nenašli jste to pravé? Co tohle?