Nobilis Tilia Sauna 10 ml

Nobilis Tilia Sauna 10 ml

  • Značka: Nobilis Tilia
  • Balení: 10 ml
  • Dostupnost: Skladem 3 - 5 ks
  • Bez DPH 123 Kč

Nobilis Tilia Sauna je směs čistých éterických olejů vyráběná v lékopisné kvalitě. Tato variace éterických olejů je navržena tak, aby prohloubila váš zážitek ze saunování a umocnila vaši relaxaci. Směs sauna podporuje celkovou očistu organismu, podporuje vylučování odpadních látek a přináší vašemu tělu rovnováhu.

Tato vonná kompozice působí především na dýchací a vylučovací systém, optimalizuje jejich funkci a zvyšuje efekt saunování. Podporuje přirozenou detoxikaci a má vliv také na psychiku. 

Směs Sauna má účinky proti depresím, únavě a špatné náladě. Zmírňuje psychické i fyzické napětí a podporuje uvolněnou komunikaci.

Použití: Pár kapek oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru.

Tip: Pár kapek éterického oleje můžete přidat do čistého rostlinného oleje či krému, a vytvořit si tak vlastní jedinečnou vůni.

Upozornění: Éterický olej není vhodný pro použití v těhotenství a pro děti do 5 let věku. Éterický olej neaplikujte na pokožku nezředěný.

Pravdivé složení a vlastnosti

Složení: Směs rostlinných éterických olejů

Možné alergeny: Směs rostlinných éterických olejů

Konzistence: olejová

Obal: skleněný

Složení: vhodné pro vegany

Výrobce: Nobilis Tilia, s.r.o, Vlčí Hora 147, 407 46 Krásná Lípa Česká republika, www.nobilis-tilia-kosmetika.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?