Nobilis Tilia Sauna 10 ml

Nobilis Tilia Sauna 10 ml

  • Značka: Nobilis Tilia
  • Balení: 10 ml
  • Info:Zboží je dočasně nedostupné.

Směs éterických olejů, jenž prohloubí váš zážitek ze saunování. Podporuje celkovou detoxikaci organismu, zmírňuje únavu a psychické napětí a přináší celkovou očistu pro tělo i mysl.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Nobilis Tilia Sauna je směs čistých éterických olejů vyráběná v lékopisné kvalitě. Tato variace éterických olejů je navržena tak, aby prohloubila váš zážitek ze saunování a umocnila vaši relaxaci. Směs sauna podporuje celkovou očistu organismu, podporuje vylučování odpadních látek a přináší vašemu tělu rovnováhu.

Tato vonná kompozice působí především na dýchací a vylučovací systém, optimalizuje jejich funkci a zvyšuje efekt saunování. Podporuje přirozenou detoxikaci a má vliv také na psychiku. 

Směs Sauna má účinky proti depresím, únavě a špatné náladě. Zmírňuje psychické i fyzické napětí a podporuje uvolněnou komunikaci.

Pro chvíle odpočinku

Směs éterických olejů Nobilis Tilia Sauna obklopí vaše smysly vůní se silným relaxačním potenciálem. Je jako stvořená pro chvíle odpočinku. Tato variace vonných esencí byla speciálně sestavena tak, aby umocnila efekt saunování a celkově zlepšila zážitek z něj. Vůně působí na vaše tělo i mysl a znásobí účinky saunování.

Dýchejte zhluboka

Tato směs éterických olejů má účinky na dýchací trakt a pomáhá udržet dýchací cesty průchodné. Podporuje celkovou regeneraci organismu a zároveň působí rovněž na systém vylučovací. Díky saunování s éterickými oleji se budete cítit jako znovuzrození. Jednotlivé esence se harmonicky vzájemně doplňují a vytvářejí kompozici, která vás doslova pohltí. 

Detoxikace pro vaše tělo

Směs Sauna od Nobilis Tilia tak stimuluje metabolismus těla a podporuje odplavování škodlivých látek z organismu. Je skvělým doplňkem při detoxikaci a očišťuje vaše tělo. Vůně éterických olejů rovněž ovlivňuje vaši psychiku, pomáhá proti depresím, špatné náladě, únavě a přemíře stresu.

Použití: Pár kapek oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru.

Tip: Pár kapek éterického oleje můžete přidat do čistého rostlinného oleje či krému, a vytvořit si tak vlastní jedinečnou vůni.

Upozornění: Éterický olej není vhodný pro použití v těhotenství a pro děti do 5 let věku. Éterický olej neaplikujte na pokožku nezředěný.

Detailní složení a vlastnosti

Složení: Směs rostlinných éterických olejů

Možné alergeny: Směs rostlinných éterických olejů

Konzistence: olejová

Obal: skleněný

Složení: vhodné pro vegany

Výrobce: Nobilis Tilia, s.r.o, Vlčí Hora 147, 407 46 Krásná Lípa Česká republika, www.nobilis-tilia-kosmetika.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?

Harmonie 10 ml

Vyvážená směs rostlinných silic se silným osvěžujícím potenciálem, jenž má revitalizační efekt na tělo i mysl. Příjemně provoní vaši domácnost a přinese vám vlnu nové energie.