Taoasis Serafin 5 ml

Taoasis Serafin 5 ml

  • Bez DPH 160 Kč

Směs éterických olejů v alkoholu Serafin tvoří jedinečnou jemnou vůni s tóny bergamotu, pomerančového květu a kosatce. Vůně má skvělé harmonizační účinky, povzbuzuje vyčerpání a osvěžuje mysl.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Směs éterických olejů Serafin Taoasis tvoří jedinečnou jemnou vůni s tóny bergamotu, pomerančového květu a kořenu kosatce. Krémová lehce květinová vůně s dřevitým bergamotem je perfektní pro chvíle odpočinku a relaxace, skvěle totiž uklidňuje. Směs olejů má nejenom krásnou vůni, ale díky kombinaci kvalitních éterických olejů také působí blahodárně na tělo i mysl.

Směs éterických olejů v alkoholu Serafin vás uklidní lehkou čistou vůní s jemnými tóny sladkých pomerančových květů, které jsou okořeněny hřejivým dřevitým bergamotem. Vůně má skvělé harmonizační účinky, povzbuzuje při psychickém vyčerpání, stresu a osvěžuje mysl.

Použití: Pár kapek oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru. Pár kapek oleje můžete také přidat do rostlinného oleje, a vytvořit si tak jedinečný masážní olej.

Upozornění: Éterický olej není vhodný pro těhotné ženy a děti do 3 let. Neaplikujte na pokožku nezředěný.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?

Harmonie 10 ml

Vyvážená směs rostlinných silic se silným osvěžujícím potenciálem, jenž má revitalizační efekt na tělo i mysl. Příjemně provoní vaši domácnost a přinese vám vlnu nové energie.