Pure Fiji Sérum hydratační multiaktivní 30 ml

Pure Fiji Sérum hydratační multiaktivní 30 ml

  • Bez DPH 1074 Kč

Hydratační multiaktivní sérum regeneruje suchou zralou pokožku a chrání ji před známkami předčasného stárnutí. Kombinace exotických olejů a rostlinných extraktů pleť bohatě vyživuje.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Hydratační multiaktivní sérum Pure Fiji regeneruje suchou zralou pokožku a chrání ji před známkami předčasného stárnutí. Kombinace exotických olejů a rostlinných extraktů pleť bohatě vyživuje, posiluje a současně podporuje účinky poté aplikovaného krému. Zralá pleť je pružnější a jemné linky jsou méně viditelné.

Pleťové sérum v pokožce uzamyká tolik potřebnou hydrataci, zároveň pokožce dopřává dávku vitaminů a živin a chrání ji tak před známkami předčasného stárnutí i před dehydratací a vznikem suchých šupinek. Spojení kokosového oleje s oleji z tungovníku, makadamovým olejem a olejem z kalaby pokožku nejenom bohatě vyživuje, ale také aktivně zklidňuje podráždění a zanechává pleť příjemně vláčnou na dotek.

Hydratační sérum podporuje regeneraci a zdraví především suché a normální zralé pokožky, zlepšuje schopnost regenerace a dodává pokožce pěstěný vzhled.

Použití: Sérum aplikujte na čistou odlíčenou pokožku obličeje ráno a/nebo večer a lehce rozetřete. Poté naneste pleťový krém.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?