Acorelle Sérum na oči s propolisem, Komplex AOA 15 ml

Acorelle Sérum na oči s propolisem, Komplex AOA 15 ml

  • Bez DPH 477 Kč

Sérum na oči s propolisem je ideálním pomocníkem pro péči o delikátní pokožku očního okolí. Pokožku lehce vypíná, má mírný liftingový efekt a současně eliminuje kruhy pod očima.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Sérum na oči Acorelle je ideálním pomocníkem pro péči o delikátní pokožku očního okolí, která je velmi citlivá a 7x jemnější než pokožka obličeje. Vypíná pokožku a působí proti kruhům pod očima. Obsahuje AOA komplex - ApiOléoActif, což je přírodní a bioaktivní složka se silnými oxidačními vlastnostmi. Neutralizuje volné radikály, které jsou z velké části příčinou stárnutí pleti. Proteiny z argánie trnité mají liftingový efekt a pleť aktivně vypínají

Extrakt z mořské řasy působí proti kruhům pod očima díky zlepšení mikrocirkulace a struktury cév. Modré zabarvení kruhů se díky tomu zmírní. Šťáva z aloe vera pleť dokonale zklidňuje a hydratuje, květová chrpová voda zbavuje oční okolí nežádoucích otoků. Olivový, makadamový a hroznový olej pleť dokonale vyživíuzamyká v ní hydrataci. Sérum nezanechává nepříjemný mastný film a dobře se vstřebává.

Použití: Aplikujte ráno na oční okolí pomocí lehké masáže směrem zevnitř ven.

Upozornění: Obsahuje propolis a včelí vosk. Nepoužívejte při přecitlivělosti na včelí produkty.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?