Prohlédněte si vaše seznamy přání

Spa Magik Sérum na vlasy s minerály z Mrtvého moře 150 ml

Spa Magik Sérum na vlasy s minerály z Mrtvého moře 150 ml

Unikátní vyživující sérum na vlasy bohaté na minerály z Mrtvého moře napomáhá obnovit přirozenou regenerační schopnost vlasů a navrací jim jejich zdravý zářivý vzhled.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Spa Magic Sérum na vlasy s Minerály z Mrtvého moře je tím pravým přípravkem, který navrátí vašim vlasům jejich přirozený zdravý lesk a hedvábnou jemnost. Toto sérum je vhodné pro používání po každém umytí a napomáhá účinně regenerovat strukturu vlasového vlákna. Vyhlazuje povrch vlasu, díky čemuž jsou opět dokonale zářivé.

Toto jedinečné sérum na vlasy je bohaté na vysoký obsah minerálů z Mrtvého moře, které mají blahodárný vliv na pokožku hlavy. Jejich okamžité zklidňující účinky brání nadměrnému svědění a působí preventivně proti vzniku suchých míst. Hořčík, vápník, draslík a sodík působí příznivě v samotném vlasovém váčku, stimulují vlasové kořínky a podporují růst vlasů.

Díky obsahu provitaminu B5 navrací sérum vlasům jejich lesk a elasticitu. Vlasy jsou snadnější na úpravu a vypadají zdravěji. Sérum je vhodné obzvláště pro vlasy suché či poškozené, ať už účinky slunečního záření, suchého vzduchu či pravidelného barvení. Kokosový olej vyživuje vlasové vlákno a revitalizuje jej díky vysokému obsahu nenasycených mastných kyselin.

Použití: Naneste do mokrých vlasů, nechte působit 2-5 minut dle délky vlasů a poté opláchněte teplou vodou. Pro zvýšení účinku můžete během působení séra vlasy zabalit do ručníku či koupací čepice.

Typy vlasů: citlivá pokožka hlavy, jemné vlasy, mastné vlasy, normální vlasy, poškozené vlasy, suché vlasy, vlasy s lupy

Výrobce: Spa House, Winchet Hill Goudhurst , TN17 1JY, Kent, Velká Británie

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni: Přihlásit se

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?