Nobilis Tilia Sérum šalvěj 20 ml

Nobilis Tilia Sérum šalvěj 20 ml

  • Bez DPH 169 Kč

Regenerační šalvějové sérum je mimořádně vhodné pro ošetření mastné problematické pleti, kterou zjemňuje, stabilizuje funkce mazových žláz a zároveň brání ucpávání pleťových pórů.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Regenerační šalvějové sérum Nobilis Tilia je mimořádně vhodné pro ošetření mastné problematické pleti, kterou zjemňuje, stabilizuje funkce mazových žláz a zároveň brání ucpávání pleťových pórů. Sérum také pomáhá při poruchách pigmentace, pokožku šetrně bělí a sjednocuje její barevný tón.

Sérum v sobě spojuje léčivé účinky esenciálních olejů ze šalvěje, cypřiše a borovice. Ty mají skvělé dezinfekční a zklidňující účinky, působí antibakteriálně a harmonizují činnost mazových žláz. Zanechávají problematickou pokožku méně náchylnou k tvorbě nedokonalostí, pleť se méně mastí a získává zdravější sjednocenou barvu.

Šalvějové sérum je výborným pomocníkem pro ošetření nečisté mladé pokožky, pleť intenzivně léčí, zklidňuje a chrání před opětovným vznikem nedokonalostí i zarudnutí. Sérum je vhodným třetím až čtvrtým krokem biofáze, ale lze jej používat i samostatně.

Harmonizace a čištění

Sérum se šalvějí od Nobilis Tilia bude je vhodnou varientou pro všechny majitelky a majitele mastné problematické pokožky. Toto sérum kombinuje variaci rostlinných esencí, které se vzájemně podporují svými účinky a zaručí vám hladkou, čistou rozjasněnou pokožku. Esenciální olej z šalvěje lékařské je přirozeně antiseptický, chrání proti vzniku pupínků a hojí pupínky již vzniklé. 

Pro pokožku bez nedokonalostí

Sérum kombinuje šalvějový esenciální olej s výtažkem z borovice a cypřiše, jež pomáhají regulovat produkci kožního mazu, čímž pleť dlouhodobě zmatňují a navíc brání ucpávání pórů. Navíc sjednocují tón pokožky a podporují i její prokrvení, čímž urychlují hojení. Sérum tak dlouhodobě pomáhá pokožku harmonizovat a chrání ji proti vzniku všech druhů nedokonalostí.

Unikátní Biofáze

Sérum lze použít jako třetí nebo čtvrtý krok tzv. Biofáze. Biofáze je unikátní systém péče o pokožku Nobilis Tilia skládající se ze správného kombinování jednotlivých sér z cenných přírodních ingrediencí, jež dodávají pleti extra péči a jsou zaměřená na určité problémy pokožky. Pečlivá kombinace rostlinných výtažků pomáhá uchovávat vitalitu pleti a přímo aktivuje enzymy, jež pomohou vrátit pokožku její přirozenou záři a zdravý pěstěný vzhled.

Použití: Pár kapek séra aplikujte večer na čistou odlíčenou pokožku obličeje a lehce rozetřete. Sérum můžete používat samostatně či v kombinaci s ostatními séry Biofáze podle typu a stavu vaší pleti.

Tip: Pokud používáte více sér, udržujte mezi jednotlivými aplikacemi 10 minut pauzu, aby měly účinné látky dostatek času proniknout do pokožky.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

Spokojenost / Andrea 6. 8. 2016 10:13

Sérum používám každý večer a to zhruba 2 týdny. Jsem velmi spokojená s výsledky - fleky po akné pomalu mizí a nové akné se téměř neobjevuje.

Příjemné / Heluš 7. 3. 2016 21:40

Používám občas, sérum je příjemné, pleť je po použití jemná, vypnutá, hladká, nevysušená, svěží.

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?