Santaverde Sérum Xingu, special anti-age care 30 ml

Santaverde Sérum Xingu, special anti-age care 30 ml

Skladem na pobočce

Pleťové sérum dodává zralé pokožce potřebnou výživu a hydrataci díky obsahu šťávy z Aloe vera, výživným olejům a máslům. Pleť je tak bohatě vyživená a zároveň ochráněna před předčasným stárnutím.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Pleťové sérum Santaverde Xingu dodává zralé pokožce potřebnou výživu a hydrataci díky obsahu šťávy z Aloe vera, výživným olejům a máslům. Pleť je tak bohatě vyživena a zároveň ochráněna před předčasným stárnutím.

Základ séra tvoří šťáva z Aloe vera a plodů kešu, které jsou bohaté na množství prospěšných látek stimulujících regeneraci pleťových buněk. Kešu obsahuje více než 200 různých karotenoidů, vitamin A a C a také vysoké množství antioxidantů.

Sérum poskytuje pokožce potřebnou výživu a zároveň ji ochrání před nepříznivými vnějšími vlivy a také před negativními účinky slunečního záření. Spojení rostlinných olejů a extraktů zanechává zralou pokožku příjemně vláčnou na dotek, současně pleť lehce vypíná a podporuje její pružnost.

Použití: Malé množství séra aplikujte na čistou pokožku obličeje, krku a dekoltu a lehce vmasírujte. Používejte samostatně nebo v kombinaci s Xingu krémem.

Typy pleti: anti age

Výrobce: SANTAVERDE - Gesellschaft für Naturprodukte mbH, Klärchenstraße 11, 22299 Hamburg Německo, www.santaverde.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?