Faran Set minerálních dekorativních barev, True Colors Earth 13,5 ml

Faran Set minerálních dekorativních barev, True Colors Earth 13,5 ml

  • Bez DPH 1074 Kč

Sada minerálních líčidel Faran True Colours Earth obsahuje kombinaci multifunkčních minerálních prášků v přirozeně zemitých odstínech. Jsou vhodné pro denní i večerní líčení, perfektně drží a neslévají se do vrásek. Na pleti vypadají naprosto přirozeně, netvoří umělou jednolitou masku. Jednotlivé minerální prášky lze mezi sebou libovolně míchat a vytvořit tak jedinečný odstín.

Šetrné složení nedráždí ani tu nejcitlivější pleť a citlivé oči. Navíc díky obsaženým minerálům mají líčidla přirozený ochranný faktor. Minerály nezanášejí póry a nezpůsobují tak akné, naopak pomáhají zlepšovat jeho stav díky své antibakteriální funkci.

Minerální líčidla mají skvělou pigmentaci a vynikající výdrž. Dokonale přilnou k pokožce a výborně tak drží po celý den. Zároveň však nezatěžují pleť zbytečným obsahem chemikálií, protože jsou tvořeny pouze minerálními pigmenty a slídou. Dokonce jsou přirozeně voděodolné. Lze je však velice snadno odlíčit. Samotná voda stav vašeho líčení nepoškodí, ale jde velmi snadno smýt jemným třením za pomoci vody nebo vašeho oblíbeného odličovacího přípravku.

Sada obsahuje:

Mineral Eyeshadow Spotlight Peach

Mineral Bronzer Bronze Ash

Mineral Blush Gold Star

Mineral Eyeshadow Sparkling Bronze

Použití: Malé množství minerálního prášku naberte na štětec a za jeho pomoci aplikujte na vybrané místo. Prášek můžete aplikovat jak na sucho, tak pro zintenzivnění barvy i na mokro.

Tip: Minerální prášek smíchejte s gelem na vlasy a aplikujte na prameny vlasů pro extravagantní vzhled. Naneste na nehty, poté fixujte průhledným lakem na nehty, nebo smíchejte s přímo s lakem na nehty a vytvořte si tak svůj originální lak. Smíchejte minerální prášek s bezbarvým leskem na rty nebo s balzámem na rty v kelímku pro vytvoření barevného lesku na rty.

Set minerálních dekorativních barev, True Colors Earth obsahuje produkty:

Pravdivé složení a vlastnosti

INCI: Eyeshadow Spotlight Peach: Iron Oxide, Jojoba Esters, Titanium Dioxide, Zea Mays (Corn) Starch1)Bronzer Bronze Ash: Mica, Lauroyl Lysine, Corn (Zee Mays) Starch, Zinc Oxide, Jojoba Esters, Silica, Iron Oxides, Titanium Dioxide Blush Gold Star: Mica, Silica, Iron Oxides, Titanium Dioxide, Corn (Zee Mays) Starch, Zinc Oxide, Lauroyl Lysine, Jojoba Esters, Ferric Ferrocyanide Eyeshadow Sparkling Bronze: Mica, Iron Oxides, Titanium Dioxide, Silica, Zea Mays Starch1)

1) Organic agriculture

Barva: béžová, hnědá, neutrální, šedá

Barva - světlost: střední, světlá, tmavá

Konzistence: sypká

Obal: plastový

Přebal: papírový

Produktové řady: Faran Beauty Line

Složení: bez alkoholu, bez glycerinu, bez parfemace

Výrobce: Nature Scent, Ltd., Har-Ardon 12, 80600 Mizpe Ramon Izrael, www.faran-cosmetics.com

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?