Faran Set minerálních dekorativních barev, True Colors Fire 13,5 ml

Faran Set minerálních dekorativních barev, True Colors Fire 13,5 ml

  • Bez DPH 1074 Kč

Sada minerálních líčidel Faran True Colours Fire obsahuje kombinaci multifunkčních minerálních prášků v hřejivých odstínech ohně. Jsou vhodné pro každý typ líčení, perfektně drží a neslévají se do vrásek.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Sada minerálních líčidel Faran True Colours Fire obsahuje kombinaci multifunkčních minerálních prášků v hřejivých odstínech ohně. Jsou vhodné pro denní i večerní líčení, perfektně drží a neslévají se a nezalézají do vrásek. Na pokožce vypadají naprosto přirozeně, netvoří umělou jednolitou masku. Jednotlivé minerální prášky lze mezi sebou libovolně míchat a vytvořit tak jedinečný odstín.

Šetrné složení nedráždí ani tu nejcitlivější pleť a citlivé oči. Navíc díky obsaženým minerálům mají líčidla přirozený ochranný faktor. Minerály nezanášejí póry a nezpůsobují tak akné, naopak pomáhají zlepšovat jeho stav díky své antibakteriální funkci.

Minerální stíny mají skvělou pigmentaci a vynikající výdrž. Dokonale přilnou k pokožce a výborně tak drží po celý den. Zároveň však nezatěžují pleť zbytečným obsahem chemikálií, protože jsou tvořeny pouze minerálními pigmenty a slídou. Dokonce jsou přirozeně voděodolné. Lze je však velice snadno odlíčit. Samotná voda stav vašeho líčení nepoškodí, ale jde velmi snadno smýt jemným třením za pomoci vody nebo vašeho oblíbeného odličovacího přípravku.

Použití: Malé množství minerálního prášku naberte na štětec a za jeho pomoci aplikujte na vybrané místo. Prášek můžete aplikovat jak na sucho, tak pro zintenzivnění barvy i na mokro.

Tip: Minerální prášek smíchejte s gelem na vlasy a aplikujte na prameny vlasů pro extravagantní vzhled. Naneste na nehty, poté fixujte průhledným lakem na nehty, nebo smíchejte s přímo s lakem na nehty a vytvořte si tak svůj originální lak. Smíchejte minerální prášek s bezbarvým leskem na rty nebo s balzámem na rty v kelímku pro vytvoření barevného lesku na rty.

Set minerálních dekorativních barev, True Colors Fire obsahuje produkty:

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?