BodhiSpa Set tuhých mýdel 4 x 40 g

BodhiSpa Set tuhých mýdel 4 x 40 g

  • Bez DPH 269 Kč

Sada čtyř ručně vyrobených mýdel s obsahem výživných rostlinných olejů, která zbavují pokožku nečistot a zároveň ji zanechávají jemnou a vyživenou.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Set tuhých mýdel BodhiSpa je složený ze čtyř ručně vyrobených mýdel obsahujících vzácné esenciální oleje a bylinné extrakty. Jejich základem jsou čisté rostlinné oleje glycerin, které pokožku regenerují a pomáhají udržet její hebkost a pružnost. Díky přírodním esencím mají jemnou vůni, která působí blahodárně na tělo i psychiku.

Základ mýdel tvoří šetrné mycí tenzidy, které pokožku zbavují nečistot, aniž by ji vysušovaly. Obsažený olivový olej bohatý na vitaminy, minerály a nenasycené mastné kyseliny spolu s glycerinem a tokoferolem regeneruje a promašťuje i tu nejsušší pleť. Mýdla jsou obohacena o výtažek z rýže seté, který má antioxidační vlastnosti a pomáhá pokožku zjemňovat a vyživovat.

Mýdlo citrónová tráva má svěží vůni a antiseptické účinky, a pomáhá tak čistit a stahovat mastnou pleť s rozšířenými póry. Mýdlo tea tree je vhodné pro všechny typy pleti a má antibakteriální účinky. Červená jasmínová rýže působí jako šetrný peeling, odstraňuje z pokožky odumřelé buňky a škodlivé toxiny. Mýdlo s mořskou řasou obsahuje drobné peelingové částečky, které odstraňují odumřelé kožní buňky a pomáhají pokožce zlepšovat její pružnost.

Použití: Mýdlo napěňte s dostatečným množstvím vody v dlaních. Naneste na pokožku krouživými pohyby a opláchněte čistou vodou.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?