Saloos Sezamový olej, bio 50 ml

Saloos Sezamový olej, bio 50 ml

Sezamový olej je vhodný pro péči o pleť i pokožku celého těla, a to zejména tu suchou a namáhanou. Podporuje její hydrataci i celkovou regeneraci a čistí póry. Je vhodný i pro děti.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Sezamový olej od Saloos je vhodný pro péči o pleť a pokožku celého těla. Regeneruje a hydratuje suchou namáhanou pokožku, čistí póry a pečuje i o citlivou dětskou pleť. Pomáhá při revmatismu a bolestech kloubů.

Sezamový olej je vynikající regenerační prostředek. Při masáži pokožky otevírá póry, čistí je a váže na sebe toxiny a těžké kovy, zabraňuje předčasnému stárnutí pokožky. Předchází i ucpávání pórů a přispívá ke krásné pleti. Často bývá součástí směsí pro péči o dětskou pleť. Je vhodný při revmatických potížích. Podporuje prokrvení, neměl by se používat při neurodermitidě a zánětlivých procesech kůže.

Rozlučte se se suchou pokožkou

Sezamový olej Saloos je vhodný pro péči o pokožku celého těla, včetně obličeje. Ocení jej zejména pokožka náchylná k vysušení, které dodává dostatečnou výživu, aniž by ji zatěžoval či ucpával póry. Univerzální olej ušetří potřebné místo ve vaší koupelně a je skvělý na cestování. Je zcela bez parfemace, můžete jej míchat s jinými rostlinnými oleji podle aktuálních potřeb pleti. 

Intenzivní regenerace

Sezamový olej jako by byl stvořen pro suchou a namáhanou pokožku. Má silné vyživující účinky a působí jako blahodárný balzám při nepříjemném pnutí či svědění pokožky. Chrání pokožku před nepříznivými vnějšími vlivy a bude se vám hodit jak u moře, tak na horách. Navrací pokožce její přirozenou pružnost a vláčnost a brání jejímu dalšímu vysušování.

Nejen pro vnější užití

Pravidelná masáž pokožky se sezamovým olejem pomáhá s otevíráním kožních pórů, díky čemuž dochází k lepšímu vyplavování škodlivin, uvolnění veškerých nečistot a pročištění kůže. Pomáhá při revmatizmu, bolestech pohybového aparátu, stimuluje prokrvení, regeneruje a podporuje hojení. Je ovšem díky své lahodné chuti vhodný také do kuchyně, a to i ke smažení. 

Použití: Pár kapek oleje aplikujte ráno a/nebo večer na čistou navlhčenou pokožku a lehce rozetřete.

Skladování: Skladujte v chladu.

Výrobce: M+H, Míča a Harašta s.r.o., Terronská 19, 160 06 Praha Česká republika, www.saloos-kosmetik.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?