Shiitake, extrakt 80 tablet

Shiitake, extrakt 80 tablet

  • Značka: ostatní
  • Balení: 80 tablet
  • Dostupnost: Skladem 3 - 5 ks
  • Bez DPH 311 Kč

Extrakt z houževnatce jedlého neboli houby shitake v tabletách je bohatý na množství aminokyselin, polysacharidů, vitaminů a dalších prospěšných látek důležitých pro správné fungování organismu.

Shitake je bohatá na vitaminy skupiny B a také vitamin D, dále na polysacharid lentinan a množství významných aminokyselin. Díky tomu shitake pročišťuje organismus, posiluje imunitu a zároveň podporuje správnou funkci nervového systému. Díky obsaženým látkám je extrakt ze shitake vhodným potravinovým doplňkem při vysoké hladině cholesterolu v krvi, při vysokém krevním tlaku, disfunkci jater, žlučníku a ledvin, ale i při dlouhodobém stresu a namáhavém povolání.

Houba podporuje přirozenou detoxikační a čisticí schopnost jater. Pomáhá tak vyčistit zanesený organismus, a je proto vhodná i při problémech se zažíváním a nečisté a ekzematické pleti. Je vhodným potravinovým doplňkem také při vysokém krevním tlaku a oslabení žlučníku či ledvin.

Dávkování: Užívejte jednu tabletu třikrát denně.

Pravdivé složení a vlastnosti

Složení: Extrakt z houby shiitake, Kyselina askorbová - vitamin C, Bramborový škrob, Mikrokrystalická celulóza, Laktóza, Stearan vápníku

Konzistence: pevná

Obal: papírový

Přebal: plastový

Příznivé účinky: cholesterol, detoxikace, nespavost a stres, posílení imunity, vysoký krevní tlak, žlučník, játra a ledviny

Specifická označení: tradiční ruská medicína

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Související dotazy z poradny

Nenašli jste to pravé? Co tohle?