Shiitake extrakt 50 ml

Shiitake extrakt 50 ml

  • Značka: ostatní
  • Balení: 50 ml
  • Dostupnost: Skladem 3 - 5 ks
  • Bez DPH 264 Kč

Extrakt z houževnatce jedlého neboli houby shitake v alkoholu je bohatý na množství aminokyselin, polysacharidů, vitaminů a dalších prospěšných látek důležitých pro správné fungování organismu.

Shitake je bohatá na vitaminy skupiny B a také vitamin D, dále na polysacharid lentinan a množství významných aminokyselin. Díky tomu shitake pročišťuje organismus, posiluje imunitu a zároveň podporuje správnou funkci nervového systému. Díky obsaženým látkám je extrakt ze shitake vhodným potravinovým doplňkem při vysoké hladině cholesterolu v krvi, při vysokém krevním tlaku, disfunkci jater, žlučníku a ledvin, ale i při dlouhodobém stresu a namáhavém povolání.

Houba podporuje přirozenou detoxikační a čisticí schopnost jater. Pomáhá tak vyčistit zanesený organismus, a je proto vhodná i při problémech se zažíváním a nečisté a ekzematické pleti. Je vhodným potravinovým doplňkem také při vysokém krevním tlaku a oslabení žlučníku či ledvin.

Dávkování: Užívejte 20-30 kapek, rozmíchaných ve 10 ml vody. Pro viditelné účinky absolvujte měsíční kůru, kterou můžete po kratší pauze znovu opakovat.

Pravdivé složení a vlastnosti

Složení: Ethanol, Extrakt z houževnatce jedlého

Možné alergeny: Ethanol

Konzistence: tekutá

Obal: skleněný

Přebal: papírový

Příznivé účinky: cholesterol, detoxikace, nespavost a stres, posílení imunity, vysoký krevní tlak, žlučník, játra a ledviny

Složení: vhodné pro vegany

Specifická označení: tradiční ruská medicína

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?