Lily Lolo Mineral Cosmetics Šikmý štětec na tvářenku 1 ks

Lily Lolo Mineral Cosmetics Šikmý štětec na tvářenku 1 ks

  • Bez DPH 305 Kč

Zkosený štětec s těmi nejjemnějšími syntetickými štětinami je ideálním nástrojem pro přesnou aplikaci tvářenky či bronzeru. Zkosený tvar a kvalitní umělý vlas zaručí dokonalý výsledek.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Lily Lolo Šíkmý štětec na tvářenku je ideálním nástrojem pro vaše dokonalé líčení. Tento štětec má precizní šikmo zastřižený vlas, díky kterému ideálně padne do oblasti lícních kostí a nanášení produktů je velmi přesné. Jedná se o multifunkční štětec, který je sice primárně určený na tvářenku, ale můžete jej také využít pro pohodlné nanášení bronzeru, kontur či rozjasňovače.

Štětec je vhodný i pro vegany, jeho štětiny jsou tvořeny syntetickým vláknem. Umělý vysoce kvalitní vlas je vhodný pro použití na libovolné partie obličeje, výborně sedí i do oblasti pod lícní kosti či kolem nosu pro bezchybné konturování tváře. Jelikož je velice jemný a šetrný, nenamáhá pokožku, nezpůsobuje začervenání i citlivé pleti a jeho použití je mimořádně příjemné. Je proto vhodný i na pleť, která je náchylná k podráždění.

Tento štětec velice dobře padne do ruky a snadno se s ním pracuje. Je určený především na sypké produkty, ale můžete jej efektivně využít také na kompaktní tvářenky či bronzery. Syntetické štětiny nenabírají přebytek produktu a zabraňují prášení líčidel, která pak pomaleji ubývají. Bíle lakovaná dřevěná rukojeť působí velmi elegantním dojmem a bude se skvěle vyjímat na vašem toaletním stolku či v kosmetické taštičce.

Použití: Štětcem naberte malé množství tvářenky, zapracujte do štětce a lehkými pohyby nanášejte na oblast jablíček tváří. Pro optické zúžení obličeje můžete tvářenku protáhnout výše a do stran na lícní kosti.

Detailní složení a vlastnosti

Složení: dřevo, Syntetické štětiny

Obal: plastový

Složení: vhodné pro vegany

Výrobce: UNIT 3/4 Priory Tec Park , Saxon Way , HU13 9PB Hessle East Yorkshire Velká Británie, www.lily-lolo.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?