Lily Lolo Mineral Cosmetics Šikmý štětec na tvářenku 1 ks

Lily Lolo Mineral Cosmetics Šikmý štětec na tvářenku 1 ks

  • Bez DPH 305 Kč

Lily Lolo Šíkmý štětec na tvářenku je ideálním nástrojem pro vaše dokonalé líčení. Tento štětec má precizní šikmo zastřižený vlas, díky kterému ideálně padne do oblasti lícních kostí a nanášení produktů je velmi přesné. Jedná se o multifunkční štětec, který je sice primárně určený na tvářenku, ale můžete jej také využít pro pohodlné nanášení bronzeru, kontur či rozjasňovače.

Štětec je vhodný i pro vegany, jeho štětiny jsou tvořeny syntetickým vláknem. Umělý vysoce kvalitní vlas je vhodný pro použití na libovolné partie obličeje, výborně sedí i do oblasti pod lícní kosti či kolem nosu pro bezchybné konturování tváře. Jelikož je velice jemný a šetrný, nenamáhá pokožku, nezpůsobuje začervenání i citlivé pleti a jeho použití je mimořádně příjemné. Je proto vhodný i na pleť, která je náchylná k podráždění.

Tento štětec velice dobře padne do ruky a snadno se s ním pracuje. Je určený především na sypké produkty, ale můžete jej efektivně využít také na kompaktní tvářenky či bronzery. Syntetické štětiny nenabírají přebytek produktu a zabraňují prášení líčidel, která pak pomaleji ubývají. Bíle lakovaná dřevěná rukojeť působí velmi elegantním dojmem a bude se skvěle vyjímat na vašem toaletním stolku či v kosmetické taštičce.

Použití: Štětcem naberte malé množství tvářenky, zapracujte do štětce a lehkými pohyby nanášejte na oblast jablíček tváří. Pro optické zúžení obličeje můžete tvářenku protáhnout výše a do stran na lícní kosti.

Pravdivé složení a vlastnosti

Složení: dřevo, Syntetické štětiny

Obal: plastový

Složení: vhodné pro vegany

Výrobce: UNIT 3/4 Priory Tec Park , Saxon Way , HU13 9PB Hessle East Yorkshire Velká Británie, www.lily-lolo.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?