MÁDARA: NENECHTE SI UJÍT AŽ 30% SLEVU + DÁREK! Pouze 21.10. - 1.11.

Yellow and Blue Silice citron, bio 30 ml

Yellow and Blue Silice citron, bio 30 ml

319
Skladem > 5 ks
Možnosti dodání: již dnes u vás

Citronový éterický olej je známý svými deodoračními a odmašťovacími schopnostmi, podporuje dobrou náladu, zmírňuje neklid a odpuzuje komáry.

Zobrazit podrobné složení  >
Popis produktu
Hodnocení
Položit dotaz
Popis produktu

Silice Citron Tierra Verde v BIO kvalitě je 100% přírodní éterický olej, který můžete můžete používat k provonění úklidu praní, do koupele i pro aromaterapii. Není určen k aplikaci přímo na kůži nebo ke konzumaci. Citronová silice se získává lisováním kůry ze zralých plodů. Esence z citronu vyniká svými odmašťovacími baktericidními účinky. Regeneruje pokožku, hojí drobné oděrky a brání vniknutí případné infekce. 

Tierra Verde vyvíjí výrobky denní potřeby s co nejmenším dopadem na zdraví a životní prostředí. Mezi jejich značky patří eko drogerie Yellow & Blue, menstruační kalíšky Gaia Cup a také biobavlněné produkty Casa Organica.

Použití: Éterický olej z citronu využijete i při praní, je báječný na mastné a propocené oblečení. Citron ladí zejména s dámskými kousky, protože nenarušuje vůně parfémů. A je už jen na vás, zda pár kapek přidáte k mýdlovým ořechům či do Pracího gelu z mýdlových ořechů bez vůně.

Tip: Od roku 2015 platí legislativa o značení chemických látek (CLP). Ta považuje přírodní silice za nebezpečné látky a nově ukládá povinnost je adekvátně označovat příslušnými výstražnými symboly v červeném kosočtverci, texty a bezpečnostními uzávěry. Pokud jste si všimli, že přírodní silice některých dodavatelů tyto symboly na sobě nemají, jedná se o silice, které jsou dodávány v režimu kosmetického přípravku, na které se vztahuje jiná legislativa a povinnost uvádět výstražné symboly u nich není.

Upozornění: Nebezpečí: H226 Hořlavá kapalina a páry. H304 Při požití a vniknutí do dýchacích cest může způsobit smrt. H315 Dráždí kůži. H317 Může vyvolat alergickou kožní reakci. H400 Vysoce toxický pro vodní organismy. P101 Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. P102 Uchovávejte mimo dosah dětí. P280 Používejte ochranné rukavice. P301+P310 PŘI POŽITÍ: Okamžitě volejte lékaře. P331 NEVYVOLÁVEJTE zvracení. P391 Uniklý produkt seberte. P501 Odstraňte obsah/obal předáním oprávněné osobě k nakládání s odpady nebo vrácením dodavateli.

Aromaterapeutické účinky: bodnutí hmyzem, bolest hlavy a migréna, hojení ran a zánětů, mastná pleť, nespavost a nervozita, stres a úzkost

Vůně: citrusová

Výrobce: TIERRA VERDE s.r.o., Hněvkovského 39a , 61700, Brno, Česká republika , tel: +420 511 119 820

Podrobné složení produktu

Možné alergeny: Limonene, Citral

Konzistence: tekutá

Obal: skleněný

Vůně - druh: citron

Citrus Limon Peel Oil1, Limonene2, Citral2
1
Bio
2
Přírodní esenciální oleje
Hodnocení

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni: Přihlásit se

Položit dotaz

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Podrobné složení produktu

Možné alergeny: Limonene, Citral

Konzistence: tekutá

Obal: skleněný

Vůně - druh: citron

Citrus Limon Peel Oil1, Limonene2, Citral2
1
Bio
2
Přírodní esenciální oleje

Nenašli jste to pravé? Co tohle?