MÁDARA: NENECHTE SI UJÍT AŽ 30% SLEVU + DÁREK! Pouze 21.10. - 1.11.

Yellow and Blue Silice pomeranč, bio 30 ml

Yellow and Blue Silice pomeranč, bio 30 ml

239
Skladem 3 - 5 ks
Možnosti dodání: již dnes u vás

Pomerančový éterický olej má odmašťující a deodorační účinky, pomáhá při nervozitě a napjetí. Podporuje také paměť a navozuje příjemnou náladu.

Zobrazit podrobné složení  >
Popis produktu
Hodnocení
Položit dotaz
Popis produktu

Silice Pomeranč Tierra Verde v BIO kvalitě je 100% přírodní éterický olej, který můžete můžete používat k provonění úklidu praní, do koupele i pro aromaterapii. Není určen k aplikaci přímo na kůži nebo ke konzumaci. Pomerančová silice se získává lisováním kůry z čerstvých plodů. Její vůně pomáhá při nervozitě a depresi, povzbuzuje, rozradostňuje a podporuje paměť. Citrusové esenciální oleje jsou ceněné pro své deodorační a odmašťující schopnosti. Pár kapek se tak skvěle hodí k propocenému a mastnému oblečení.

Tierra Verde vyvíjí výrobky denní potřeby s co nejmenším dopadem na zdraví a životní prostředí. Mezi jejich značky patří eko drogerie Yellow & Blue, menstruační kalíšky Gaia Cup a také biobavlněné produkty Casa Organica.

Použití: Přidejte pár kapek pomerančové silice do gelu na nádobí - bude voňavější a pomerančová esence posílí jeho odmašťovací schopnosti. Při praní můžete pomerančovou esenci vypustit na mastné a propocené oblečení, výborně se doplňuje s levandulí. Několik kapek esenciálního oleje nakapejte na sáček s mýdlovými ořechy nebo přidejte do Pracího gelu z mýdlových ořechů bez vůně.

Tip: Od roku 2015 platí legislativa o značení chemických látek (CLP). Ta považuje přírodní silice za nebezpečné látky a nově ukládá povinnost je adekvátně označovat příslušnými výstražnými symboly v červeném kosočtverci, texty a bezpečnostními uzávěry. Pokud jste si všimli, že přírodní silice některých dodavatelů tyto symboly na sobě nemají, jedná se o silice, které jsou dodávány v režimu kosmetického přípravku, na které se vztahuje jiná legislativa a povinnost uvádět výstražné symboly u nich není.

Upozornění: Varování: H226 Hořlavá kapalina a páry. H315 Dráždí kůži. H317 Může vyvolat alergickou kožní reakci. H410 Vysoce toxický pro vodní organismy, s dlouhodobými účinky. P301+P310 PŘI POŽITÍ: Okamžitě volejte TOXIKOLOGICKÉ INFORMAČNÍ STŘEDISKO. P303+P361+P353 PŘI STYKU S KŮŽÍ (nebo s vlasy): Veškeré kontaminované části oděvu okamžitě svlékněte. Opláchněte kůži vodou. P331 NEVYVOLÁVEJTE zvracení. P363 Kontaminovaný oděv před opětovným použitím vyperte. P370+P378 V případě požáru: K uhašení použijte oxid uhličitý. P391 Uniklý produkt seberte.

Aromaterapeutické účinky: nespavost a nervozita, stres a úzkost, svalové napětí a křeče

Vůně: citrusová

Výrobce: TIERRA VERDE s.r.o., Hněvkovského 39a , 61700, Brno, Česká republika , tel: +420 511 119 820

Citrus Sinensis Peel Oil Expressed1, Limonene2
1
Bio
2
Přírodní esenciální oleje
Hodnocení

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni: Přihlásit se

Položit dotaz

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Citrus Sinensis Peel Oil Expressed1, Limonene2
1
Bio
2
Přírodní esenciální oleje

Nenašli jste to pravé? Co tohle?