MÁDARA: NENECHTE SI UJÍT AŽ 30% SLEVU + DÁREK! Pouze 21.10. - 1.11.

Yellow and Blue Silice tea-tree, bio 30 ml

Yellow and Blue Silice tea-tree, bio 30 ml

349
Skladem > 5 ks
Možnosti dodání: již dnes u vás

Éterický olej tea-tree posiluje nervový systém, podporuje koncentraci a napomáhá při psychické a fyzické únavě. Má výborné dezinfekční účinky.

Zobrazit podrobné složení  >
Popis produktu
Hodnocení
Položit dotaz
Popis produktu

Silice Tea-tree Tierra Verde v BIO kvalitě je 100% přírodní éterický olej, který můžete můžete používat k provonění úklidu praní, do koupele i pro aromaterapii. Není určen k aplikaci přímo na kůži nebo ke konzumaci. Éterický olej tea tree se destiluje z listů stromu Melaleuca alternifolia, který pochází z východní Austrálie. Je vyhlášený svými silnými dezinfekčními účinky. Vůně esence tea tree posiluje nervový systém, podporuje koncentraci a pomáhá při tělesné i psychické únavě.

Tierra Verde vyvíjí výrobky denní potřeby s co nejmenším dopadem na zdraví a životní prostředí. Mezi jejich značky patří eko drogerie Yellow & Blue, menstruační kalíšky Gaia Cup a také biobavlněné produkty Casa Organica.

Použití: Při péči o domácnost má díky svým dezinfekčním účinkům široké využití. Pokud silici tea tree smícháte s eukalyptem a borovicí, získáte silně dezinfenční směs vhodnou i na vyhubení nežádoucích mikroorganismů ve vaně či toaletě. Pár kapek éterického oleje tea tree dodá spolu s citronovou silicí druhý dech zašlé, mastné či zapáchající houbičce na nádobí, která obvykle slouží coby velkoubytovna pro různé mikrobreberky. Chystáte se prát spodní prádlo nebo ručníky? Přidejte pár kapek silice tea trea do Pracího gelu z mýdlových ořechů bez vůně.

Tip: Od roku 2015 platí legislativa o značení chemických látek (CLP). Ta považuje přírodní silice za nebezpečné látky a nově ukládá povinnost je adekvátně označovat příslušnými výstražnými symboly v červeném kosočtverci, texty a bezpečnostními uzávěry. Pokud jste si všimli, že přírodní silice některých dodavatelů tyto symboly na sobě nemají, jedná se o silice, které jsou dodávány v režimu kosmetického přípravku, na které se vztahuje jiná legislativa a povinnost uvádět výstražné symboly u nich není.

Upozornění: Varování: H226 Hořlavá kapalina a páry. H302 Zdraví škodlivý při požití. H315 Dráždí kůži. H317 Může vyvolat alergickou kožní reakci. H319 Způsobuje vážné podráždění očí. H411 Toxický pro vodní organismy, s dlouhodobými účinky. P101 Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. P102 Uchovávejte mimo dosah dětí. P301+P310 PŘI POŽITÍ: Okamžitě volejte lékaře. P331 NEVYVOLÁVEJTE zvracení. P405 Skladujte uzamčené. P501 Odstraňte obsah/obal předáním oprávněné osobě k nakládání s odpady nebo vrácením dodavateli.

Aromaterapeutické účinky: nachlazení a viróza, nespavost a nervozita, posílení srdeční činnosti, stres a úzkost, svalové napětí a křeče

Výrobce: TIERRA VERDE s.r.o., Hněvkovského 39a , 61700, Brno, Česká republika , tel: +420 511 119 820

Podrobné složení produktu

Možné alergeny: Limonene, Linalool, Geraniol

Konzistence: tekutá

Obal: skleněný

Vůně - druh: čajovník

Melaleuca Alternifolia (Tea Tree) Leaf Oil 1, Limonene2, Linalool2, Geraniol2
1
Bio
2
Přírodní esenciální oleje
Hodnocení

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni: Přihlásit se

Položit dotaz

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Podrobné složení produktu

Možné alergeny: Limonene, Linalool, Geraniol

Konzistence: tekutá

Obal: skleněný

Vůně - druh: čajovník

Melaleuca Alternifolia (Tea Tree) Leaf Oil 1, Limonene2, Linalool2, Geraniol2
1
Bio
2
Přírodní esenciální oleje

Nenašli jste to pravé? Co tohle?