Sirup mišpulníkový, při kašli a nachlazení 150 ml

Sirup mišpulníkový, při kašli a nachlazení 150 ml

Bylinný mišpulníkový sirup Chuan Bei Pi Pa Lu proti kašli a onemocnění horních cest dýchacích je vhodným léčebným doplňkem při chrapotu, bolesti hlasivek, zánětu průdušek či chronickém kašli.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Bylinný mišpulníkový sirup Chuan Bei Pi Pa Lu proti kašli a onemocnění horních cest dýchacích je vhodným léčebným doplňkem při chrapotu, bolesti hlasivek, zánětu průdušek či chronickém kašli. Užívání sirupu napomáhá snadnému vykašlávání a rozpouštění hlenu.

Sirup je často vyhledáván díky kvalitnímu účinnému složení z bylin, působících na zastavení kašle z nejrůznějších příčin. Může jít o kašel produktivní, tj. s vykašláváním hojných hlenů, či o kašel suchý, dráždivý.

Obsažené bylinky pročišťují a zvlhčují plíce, a tím podporují regeneraci poškozené sliznice dýchacího ústrojí a zastavují kašel. Pravidelné užívání sirupu podporuje přirozené plicní funkce, napomáhá správnému dýchání a odstraňuje hleny. Sirup je vhodným preventivním doplňkem stravy, ale užívat se může i při akutním vypuknutí onemocnění. Bylinky dokáží snížit horečku a zmírnit škrábání krku.

Dávkování: Dospělí užívají 1 polévkovou lžíci 3-4 denně, děti od 3 do 12 let 1 lžičku 3x denně. Sirup zapijeme teplou vodou či čajem.

Upozornění: Při léčbě kašle a zahlenění se doporučuje přerušit konzumace sladkostí a mléčných výrobků.

Detailní složení a vlastnosti

Složení: Řebčík Thunbergův, Mišpulník Japonský, Platykodon Velkokvětý, Semeno meruňky, Nať Máty Jednokališné, Maltosa

Konzistence: tekutá

Obal: skleněný

Přebal: papírový

Složení: vhodné pro vegany

Specifická označení: tradiční čínská medicína

Užití: vnitřní

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?

Vironal 30 ml

Bioinformační kapky Vironal působí příznivě na zdravotní stav plic, tlustého a tenkého střeva, sleziny a jater. Díky vyváženému složení z bylinných výtažků napomáhá regeneraci a revitalizaci organismu.