Šišák bajkalský, extrakt 50 ml

Šišák bajkalský, extrakt 50 ml

  • Bez DPH 136 Kč

Šišák bajkalský je poměrně vzácná bylinka, která přirozeně roste v oblastech kolem jezera Bajkalu. Využívání jejích blahodárných účinků má dlouhodobou tradici především v čínské a tibetské medicíně. Má velmi silné protizánětlivé a antioxidační účinky. Obnovuje tkáň a buňky jater. V lidovém léčitelství se používá dokonce jako podpůrný prostředek po chemo a radioterapii. Přípravek má formu kapek lihového extraktu z kořene šišáku. Díky jeho tekuté konzistenci se lépe vstřebává a rychleji účinkuje.

Výborně posiluje obranyschopnost organismu. Pomáhá tak nejen předcházet vzniku onemocnění, ale díky svým silným antiseptickým účinkům zmírňuje také stav chorob i během jejich průběhu. Působí bezvadně při infekcích horních cest dýchacích, bronchitidách a astmatu, proti zánětům a při vysokých teplotách.

Šišák má také výrazné detoxikační účinky. Čistí a regeneruje játra, čímž posiluje jejich přirozenou čistící schopnost. Pročišťuje i krev, snižuje hladinu škodlivého cholesterolu, zlepšuje průtok krve, a upravuje tak i vysoký krevní tlak. Látky v něm obsažené výrazně chrání srdce a celý srdečně-cévní systém.

Bylina se používá také jako uklidňující prostředek při funkčních poruchách nervové soustavy, jako jsou nespavost, stres, úzkost, deprese, nervové zhroucení, duševní vyčerpání, tréma, bolesti hlavy, bolesti v oblasti srdce a šumění v hlavě.

Skladování: Uchovávejte při teplotě 15-25 °C na tmavém místě.

Dávkování: Užívejte 20-30 kapek třikrát denně před jídlem. Kapky rozmíchejte v cca 50 ml vody. Kúru provádějte po dobu tří až čtyř týdnů.

Upozornění: Není určeno pro děti.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?

Detoxin 50 ml

Kapky Detoxin využívají síly kombinace bylin, aktivně pročišťují celý organismus, odvádí z něj škodlivé látky a současně podporují správnou činnost orgánů, jako jsou játra či žlučník.