ecodis Síťovka s krátkým uchem z biobavlny

Síťovka s krátkým uchem se vám vejde do každé tašky, kabelky i kapsy a pohodlně v ní odnesete i větší nákup. Klasická síťovka je v červené barvě originálním doplňkem.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení
Síťovka s krátkým uchem (18 cm) ecodis se vám vejde do každé tašky, kabelky i kapsy a pohodlně v ní odnesete i větší nákup. Klasická síťovka je v červeném provedení originálním a praktickým doplňkem.
 
Síťovka z pevné bio bavlny je skvělým pomocníkem pro každodenní nákupy. Je lehká, skladná a přesto odnese i velký nákup. Její nosnost je až 10 kilogramů. Vydrží sloužit mnohem déle než klasické igelitky a když ji zašpiníte, jednoduše ji vyperete v pračce na 60 °C a použijete znovu a znovu. Kromě toho, že máte super stylovou nákupní tašku si tak odnesete i pocit, že nepřispíváte ke vzniku nerecyklovaného odpadu, který se v přírodě rozkládá až tisíc let.
 
Síťovka nese certifikaci GOTS.
 
Značka ecodis pochází z Francie. Společnost se specializuje na výrobu a prodej ekologických produktů pro osobní i domácí využití. Jejich cílem je vyrábět užitečné a dlouze používatelné produkty z co nejčistších surovin s co nejmenším dopadem na životní prostředí.

 

Barva: červená

Výrobce: ecodis, Z.A. de Kerboulard, 56250 Saint-Nolff Francie, tel: +330 297 484 059, www.ecodis.info

Detailní složení a vlastnosti

INCI: Bavlna1)

1) Vyrobeno ze surovin pocházejících z ekologického zemědělství

Nenašli jste to pravé? Co tohle?