Energy Skelevet, kapsle 135 ks

Energy Skelevet, kapsle 135 ks

  • Bez DPH 477 Kč

Přípravek je díky svému složení kvalitní výživou pro kosti a klouby a zároveň působí preventivně proti onemocněním, jako je například osteoporóza.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Přípravek Skelevet EnergyVet určený pro vaše zvířecí mazlíčky představuje unikátní komplex přírodních látek, které mají pozitivní vliv na kosti a klouby. Tobolky díky svému složení představují optimální výživu a regeneraci. Podporují správný růst kostí a jejich mineralizaci. Navíc pomáhají bojovat proti vzniku onemocnění, jako je například osteoporóza.

Tobolky Skelevet obsahují množství minerálních látek přírodního původu, jako je například vápník, fosfor, hořčík, mangan, křemík a další, a jsou tak výborných doplňkem napomáhajícím udržovat správný stav kostí, kloubů a svaloviny. Díky vitaminům D, C, A, nenasyceným mastným kyselinám i kolagenu se přípravek v těle lépe vstřebává. Je vhodný pro všechny druhy zvířat, zejména pak pro rostoucí mláďata, kterým pomáhá zajistit optimální růst. Lze jej využít i pro regeneraci zlomenin a po operacích kostí.

Dávkování: Zvířatům do 2 kg podávejte 1 tobolku 1× denně, zvířatům od 2 do 50 kg 1-2 tobolky 2× denně a zvířatům nad 50 kg 1-2 tobolky na každých 50 kg hmotnosti 2× denně.

Upozornění: Nepřekračujte denní dávkování! Po 3 týdnech užívání udělejte týdenní pauzu, poté opět pokračujte v podávání. Během užívání zajistěte dostatečný příjem pitné vody.

Detailní složení a vlastnosti

Složení: Sójový olej, Želatinová kapsle, Prášek ze sépiové kosti, Glycerin, Kolagen, Rybí olej, Voda, Extrakt z listu a stonku kopřivy dvoudomé, Glycerolmonostearat, Síran manganatý, Extrakt plodů šípku, Včelí vosk, Karamel, Lecitin

Konzistence: pevná

Obal: plastový

Produktové řady: EnergyVet

Zvířata: hlodavci, kočky, koně, plazi, psi

Výrobce: ENERGY GROUP, a.s., Trojská 201/39, 171 00 Praha 7 Česká republika, www.energy-produkty.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?