Nobilis Tilia Skořice, kůra 10 ml

Nobilis Tilia Skořice, kůra 10 ml

Čistá rostlinná silice ze srílanské skořice má mimořádný vliv na prokrvení tkání, má silné prohřívací účinky a podporuje celkové uvolnění. Posiluje funkci oběhového a trávicího systému.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Nobilis Tilia Skořice - kůra je rostlinná silice bez jakýchkoliv přidaných syntetických ingrediencí pocházející ze srílanské skořice. Její charakteristická mírně kořeněná vůně se sladkými tóny má povzbuzující vliv na tělo i mysl a je skvělým doplňkem pro chvíle vaší každodenní relaxace.

Éterický olej ze skořice má silné účinky na lokální prokrvení tkání, posiluje mikrocirkulaci, a díky tomu intenzivně prohřívá kůži, podkoží i svalstvo. Díky tomu zmírňuje bolest z přepětí a uvolňuje namáhané svaly. Zároveň podporuje srdeční činnost a má celkový příznivý vliv na oběhový systém.

Skořice také posiluje správnou funkci trávicího systému, působí proti močopohlavním infekcím a má vliv také na duševní stránku organismu. Pomáhá při depresích, úzkostech, špatné náladě či chronické únavě. Zároveň posiluje imunitní systém.

Revitalizace pro tělo i mysl

Éterický olej ze srílanské skořice má všeobecně povzbuzující účinky na tělesnou i duševní stránku organismu. Skořice je jednou z nejoblíbenějších vůní, která vytvoří ve vašem domově harmonickou atmosféru a zahřeje vás nejen v zimním období. Skořice působí má silné stimulační účinky, pomůže vám obnovit zásoby energie a odstraní únavu. 

Podpora prokrvení

Éterický olej ze skořice intenzivně stimuluje mikrocirkulaci v tkáních. Posilujeprokrvení všech částí těla a oceníte jej, pokud trpíte například pocitem studených rukou a nohou. Díky podpoře mikrocirkulace tkáně prohřívá a zároveň podporuje jejich přirozenou regenerační schopnost. Je skvělou součástí masážních olejů či koupelových přípravků. 

Síla a energie

Skořice zároveň podporuje trávení, pomáhá při nechutenství a zmírňuje nadýmání. Také je dobrým pomocníkem při dýchacích infekcích, chřipce a nachlazení, kdy uvolňuje ucpaný nos a dutiny a zanechává dýchací cesty čisté a průchodné. Skořice intenzivně revitalizuje psychiku, působí proti únavě a zlepšuje schopnost koncentrace. Je proto ideální nejen domů, ale i do kanceláře.

Na vlně aromaterapie

Čisté éterické oleje Nobilis Tilia mají komplexní účinky, a to jak na vaše tělo, tak mysl. Díky aromaterapii můžete ovlivnit celou řadu pochodů ve vašem těle a uplatní se i jako esence první pomoci. Esenciální oleje Nobilis Tilia se vyznačují vysokou kvalitou a jejich použití je opravdu široké. Můžete si je vychutnat jak v aromalampě či k inhalaci, tak jako součást kosmetiky pro posílení jejích účinků. 

Použití: Pár kapek oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru.

Tip: Pár kapek éterického oleje můžete přidat do čistého rostlinného oleje či krému, a vytvořit si tak vlastní jedinečnou vůni.

Upozornění: Esenciální olej ze skořice je vysoce dráždivý. Nepoužívejte jej proto ani v ředěné formě na pokožku. Není vhodný pro použití v těhotenství a pro děti do 3 let věku.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?

Tea tree 10 ml

100% čistý Tea Tree olej pochází z Austrálie, kde je uznáván jako přírodní antiseptikum. Garantovaný obsah Terpinenu-4-ol v tomto výrobku je vyšší než 38 % a má výrazné antiseptické účinky.

Tea tree 25 ml

100% čistý Tea Tree olej pochází z Austrálie, kde je uznáván jako přírodní antiseptikum. Garantovaný obsah Terpinenu-4-ol v tomto výrobku je vyšší než 38 % a má výrazné antiseptické účinky.