Nobilis Tilia Skořice, plod 10 ml

Nobilis Tilia Skořice, plod 10 ml

  • Značka: Nobilis Tilia
  • Balení: 10 ml
  • Dostupnost: Skladem > 5 ks
  • Bez DPH 152 Kč

Nobilis Tilia Skořice - plod je čistý éterický olej ze skořice šedé, jenž neobsahuje žádné příměsi tak, aby jeho účinek byl maximální. Olej ze skořice šedé má zajímavou hořkou vůni s kouřově ovocným nádechem. Destiluje se ze suchých plodů a svojí vůní i složením se od známé a typické skořice velmi liší. 

Tento éterický olej má mírně stimulační účinky na fyzickou i psychickou stránku organismu, působí při únavě, úzkostech a stresu. Má také analgetický efekt, dlouhodobě ulevuje od bolestí a zmírňuje svalové stahy. Lze jej používat jak samostatně, tak ve směsích s dalšími esenciálními oleji.

Prospěšný vliv skořice šedé lze využít také ve variacích určených pro zdraví dýchacích cest, skořice šedá podporuje jejich uvolnění a pročištění. Zároveň má také hřejivé účinky a podporuje lokální prokrvení tkání.

 

Použití: Pár kapek oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru.

Tip: Pár kapek éterického oleje můžete přidat do čistého rostlinného oleje či krému, a vytvořit si tak vlastní jedinečnou vůni.

Upozornění: Éterický olej není vhodný pro těhotné ženy a děti do 3 let věku. Nepoužívejte ho na pokožku nezředěný.

Pravdivé složení a vlastnosti

INCI: Cinnamomum Glaucescens Oil

Možné alergeny: Cinnamomum Glaucescens Oil

Aromaterapeutické účinky: afrodiziakum, bodnutí hmyzem, celulitida, hojení ran a zánětů, nachlazení a viróza, svalové napětí a křeče

Konzistence: olejová

Obal: skleněný

Složení: vhodné pro vegany

Výrobce: Nobilis Tilia, s.r.o, Vlčí Hora 147, 407 46 Krásná Lípa Česká republika, www.nobilis-tilia-kosmetika.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?

Tea tree 10 ml

Přírodní rostlinná silice se silnými antiseptickými účinky dezinfikuje drobné ranky a poranění, pomáhá při štípnutí hmyzem a oparech. Urychluje hojení a pročišťuje vzduch.

Tea tree 10 ml

100% čistý Tea Tree olej pochází z Austrálie, kde je uznáván jako přírodní antiseptikum. Garantovaný obsah Terpinenu-4-ol v tomto výrobku je vyšší než 38 % a má výrazné antiseptické účinky.