Nobilis Tilia Skořice, kůra 5 ml

Nobilis Tilia Skořice, kůra 5 ml

  • Značka: Nobilis Tilia
  • Balení: 5 ml
  • Dostupnost: Skladem > 5 ks
  • Bez DPH 144 Kč

Nobilis Tilia SKořice, kúra je stoprocentní éterický olej ze srílanské skořice. Aroma skořice je velice příjemné a oblíbené pro provonění domácnosti i pracoviště. Účinně neutralizuje nepříjemné pachy a má relaxační efekt. Skořici lze používat samostatně či v mnoha kreativních kombinacích.

Éterický olej ze skořice uvolňuje svalové napětí a pomáhá při křečích různého původu. Jeho použití je vhodné po zvýšené fyzické aktivitě či sportu, kdy urychluje svalovou regeneraci. Zároveň má příznivý vliv také při únavě a psychickém i fyzickém vyčerpání.

Skořice přirozeně posiluje  mikrocirkulaci v tkáních, díky tomu má prohřívací a stimulační účinky. Podporuje správnou funkci trávicího systému a pomáhá proti průjmu. Zároveň podporuje regeneraci pokožky a urychluje hojení drobných poranění.

Použití: Pár kapek oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru.

Tip: Pro rychlý účinek nařeďte éterický olej čistým rostlinným olejem a aplikujte na pokožku. Éterický olej nepoužívejte nezředěný.

Upozornění: Éterický olej není vhodný pro těhotné ženy a děti do 3 let věku. Nepoužívejte ho na pokožku nezředěný.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?

Tea tree 10 ml

100% čistý Tea Tree olej pochází z Austrálie, kde je uznáván jako přírodní antiseptikum. Garantovaný obsah Terpinenu-4-ol v tomto výrobku je vyšší než 38 % a má výrazné antiseptické účinky.

Tea tree 10 ml

Přírodní rostlinná silice se silnými antiseptickými účinky dezinfikuje drobné ranky a poranění, pomáhá při štípnutí hmyzem a oparech. Urychluje hojení a pročišťuje vzduch.