Slanobýl chlumný 50 g

Slanobýl chlumný 50 g

  • Bez DPH 95 Kč

Slanobýl obsahuje řadu aminokyselin, flavonoidú, glykosidů a vitaminů. Má vliv na metabolismus tuků a činnost jater, upravuje hladinu cholesterolu a cukru v krvi a je proto vhodný při redukci váhy.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Slanobýl je bylina rostoucí v oblasti Sibiře, Bajkalu a Altaje. Obsahuje řadu aminokyselin, flavonoidů, glykosidů a vitaminů. Má vliv na metabolismus tuků a činnost jater, upravuje hladinu cholesterolu a cukru v krvi a je proto vhodný při redukci váhy.

Čaj ze slanobýlu velmi příznivě působí na funkci jateržlučníkuslinivky a ledvin, upravuje metabolismus tuků a cukrů a hladinu cholesterolu. Má hepatoprotektivní a detoxikační účinek, pomáhá upravovat hmotnost a zlepšuje trávení. Kromě toho blahodárně působí na zdraví cév a zraku.

Příprava: 2 čajové lžičky zalijte 250 ml vroucí vody. Nechte louhovat 20-30 minut, poté sceďte a popíjejte během jídla 2-4x denně.

Upozornění: Není určeno jako náhrada pestré stravy.

Detailní složení a vlastnosti

Složení: Slanobýl chlumný

Přebal: papírový

Složení: vhodné pro vegany

Specifická označení: tradiční ruská medicína

Užití: vnitřní

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?

Gynex 30 ml

Bioinformační kapky Gynex jsou skvělým pomocníkem pro správnou činnost zažívacího traktu i vylučovacího systému, podporují zdraví reprodukčního systému. Významné jsou účinky na menstruační cyklus.